Профнастил білий

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина1200/1160
Цинк140 – 275 грам/м.кв.
Довжиназа вашими розмірами
КолірМатовий, глянцевий
Товщина0,35-0,4-0,45-0,5 мм
Термін виготовлення1-3 дні
Глянцеві кольори
Профнастил білий
Матові кольори
Профнастил білий
Виробник

Площа * м2

-+
Купити

Профнастил білого кольору – це лист з тонколистової сталі з полімерним і цинковим покриттям, який виконаний у відтінку 9003 за таблицею RAL. Характеристика виробу за кольором сама по собі не визначає ні термін служби, ні рівень міцності, а носить чисто декоративний характер. Це означає, що купити профнастил білий в Києві можна за доступною ціною, адже це:

 1. Самий бюджетний будівельний матеріал.
 2. Продукція представлена в найбільшому асортименті.
 3. Продукт, який випускають багато фабрик і невеликі компанії.

Якими властивостями може володіти профнастил 9003?

Коли мова заходить про будівельний матеріал, першими властивостями, які цікавлять кінцевого споживача, є надійність і міцність.

Під надійністю мається на увазі, як довго прослужить виріб і чи потрібно буде його ремонтувати протягом цього часу.

Міцність – це здатність металевого листа витримувати механічні та силові навантаження, які не залишають слідів деформації або інших пошкоджень.

Правильно такий білий металевий профіль може впоратися з будь-якими умовами і одночасно:

 • Це дозволить створити міцну і довговічну конструкцію.
 • Він додасть декоративного оформлення навіть найпростішим будівлям.
 • Допоможуть уникнути ремонту в майбутньому.

Де зустрічається білий металевий профіль?

Насправді не можна сказати, що профнастил 9003 є одним з найпопулярніших серед усіх відтінків на ринку. Але можна знайти білий металевий профіль у відтінку 9003 для різних завдань, наприклад, це може бути:

 1. Облицювання будинків.
 2. Облицювання вентильованого фасаду,
 3. Виготовлення парканів та воріт,
 4. Монтаж стінових внутрішніх перегородок або стель.

Ціна білого профнастилу в Києві завжди залежить від рівня оцинковки в ньому і виду полімеру, що використовується у виробництві. Це найважливіші фактори, які впливають на вартість матеріалу, крім товщини сталевого листа.

Основні технічні характеристики

Білий профнастил у продажу зустрічається різних сортів, не тільки видів. Марки відрізняються навіть в межах одного виду продукції, тобто в стіновому профнастилі може бути кілька різних марок. Купити білий металевий профіль можна з різними показниками:

 1. Товщини металу. Стінові, покрівельні, несучі – саме така послідовність виробів зі збільшенням жорсткості і міцності. Адже ці властивості визначаються товщиною сталевих листів, а для різних видів профнастилу вимоги до товщини різні.
 2. Цинковий захист. Для того щоб захистити металеві листи, які в сукупності створять певну структуру, їх покривають цинком. Чим більше цинку в шарі, тим краще захист від опадів, вологи і, відповідно, руйнівних процесів, таких як корозія або іржа.
 3. Полімерний шар. Наявність полімеру підвищує загальну довговічність виробу, підвищує рівень захисту від механічних пошкоджень і в цілому забезпечує гідні декоративні дані матеріалу.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Профнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білийПрофнастил білий