Профнастил бежевий

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина1200/1160
Цинк140 – 275 грам/м.кв.
Довжиназа вашими розмірами
КолірГлянцевий
Товщина0,35-0,4-0,45-0,5 мм
Термін виготовлення1-3 дні
Глянцеві кольори
Профнастил бежевий
Матові кольори
Профнастил бежевий
Виробник

Площа * м2

-+
Купити

Бежевий профнастил є досить рідкісним вибором, коли мова йде про широке використання профнастилу. Незважаючи на досить непоганий зовнішній вигляд, колір чомусь не користується великою популярністю. Однак він присутній і в каталогах більшості продавців.

Практика свідчить, що профнастил ral 1015 частіше зустрічається не в приватному будівництві, а для облаштування або обшивки комерційних об’єктів. Сам відтінок нейтральний, непомітний і дуже приємний для очей, тому претензій до того, що може вигоріти на сонці або покритися плямами, немає. Тобто з точки зору безпеки це ідеальний варіант для вибору.

Про переваги покупки профнастилу ral 1015

Які переваги може отримати покупець, якщо вирішить купити бежевий профнастил, а не в іншому, більш популярному відтінку?

 1. По-перше, всі ті ж переваги, якими зазвичай володіє металопрофіль перед іншими видами будівельних матеріалів – практичність, міцність і механічна витривалість.
 2. По-друге, у зв’язку з тим, що колір 1015 вибирають не так часто, цілком реально отримати знижки саме на цей варіант продукції. Якщо зовнішній вигляд столу не важливий, як ціна рифленого бежевого кольору це буде колір або інша вартість не така вже й велика.
 3. По-третє, нейтральний відтінок полегшує пошук матеріалів, які найкраще з ним поєднувалися. Тобто спектр можливих комбінацій розширюється, тому бежевий профнастил можна розглядати як непоганий варіант для покупки.

Це все переваги не самого матеріалу, а конкретного відтінку, в якому його можна купити. Бежевий металопрофіль в Києві можна зустріти у будь-якого бренду, але не завжди може бути в наявності. Тому уточнюйте в Citybud, чи є товар, який ви шукаєте, і ми розповімо, від якого виробника і в яких брендах доступна для покупки продукція.

Скільки коштує бежевий профнастил?

У Києві ціна профнастилу ral 1015 буде найвигіднішою через високу конкуренцію виробників і продавців. Вибір потрібно буде робити не тільки за вартісним критерієм, але і за визначенням інших параметрів товару, наприклад:

 1. Марка профлиста. Залежно від того, яка мета покупки, потрібно відштовхуватися від таких вимог при виборі марки профнастилу.
 2. Товщина сталі. Для паркану і даху, наприклад, підійде виріб з різними показниками товщини металу, і саме від цього потрібно відштовхуватися.
 3. Оцинковки. Мінімальне цинкування допускається для тих ділянок, де вплив атмосферних опадів не так небезпечно, наприклад, парканів і фасадів. Що стосується покрівлі, то краще вибрати вдвічі краще оцинковку, ніж для стінового металевого профілю.
 4. Полімер. Вибір полімеру має значний вплив на вартість виробів, адже поліестер в глянці дешевше для виробників, ніж в маті. У терміні служби також можна помітити різницю, адже бежевий профнастил в матовому варіанті прослужить на кілька років довше.

Бежевий металевий профіль, на подив багатьох, може виглядати дуже непогано, тому не варто відкидати цей варіант, якщо ви шукаєте профнастил приємного відтінку.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Профнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевийПрофнастил бежевий