Профнастил антрацит

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Ширина1200/1160
Цинк140 – 275 грам/м.кв.
Довжиназа вашими розмірами
КолірМатовий
Товщина0,35-0,4-0,45-0,5 мм
Термін виготовлення1-3 дні
Глянцеві кольори
Профнастил антрацит
Матові кольори
Профнастил антрацит
Виробник

Площа * м2

-+
Купити

Профнастил антрацит є практичним багатофункціональним матеріалом для будівництва. Виготовляється в різній висоті профілю, все залежить від марки виробу, яка визначає рекомендації по використанню листів. Поєднуючи в собі простоту, довговічність і сучасний дизайн, металопрофіль 7016 здатний вирішити масу будівельних завдань і, головне, з мінімальними витратами на будівництво і монтаж.

Чим відрізняється профнастил антрацит від інших матеріалів?

 1. По-перше, це простий за своєю структурою і складом матеріал, але при цьому має славу універсального будівельного матеріалу. Це означає, що він може допомогти в будівництві різних конструкцій.
 2. По-друге, ціна антрацитового профнастилу набагато нижче, ніж у більш інноваційних розробок. Завдяки ціновій доступності металеві профілі виграють навіть на тлі більш якісних матеріалів.
 3. По-третє, простота поводження з ним також грає важливу роль в його популярності, особливо при монтажі. Можливість самостійного монтажу профнастилу – ще одна переконлива перевага на користь профнастилу.

Експлуатаційні якості профнастилу 7016 складуть конкуренцію навіть найякіснішим будівельним матеріалам. А що стосується зовнішнього оформлення, то профнастил антрацит виконаний в темно-сірому відтінку. Виглядає ефектно і сучасно, в будь-якому типі фактури надає листам відмінний вигляд. Такий вибір актуальний як для покрівлі, так і для огорожі, якщо мова йде про приватне будівництво. У промислових масштабах цей відтінок також цінується, адже він спокійний і не дуже кричущий.

Про ціни та функції

Ціна на профнастил антрацит в Києві завжди вказана в розрізі виду і бренду, вона також впливає:

 1. Репутація виробника.
 2. Наявність гарантії.
 3. Сировинні показники.
 4. Рівень захисних властивостей.

Характеристиками металевого профілю 7016, які відповідають за довговічність, є якість і товщина металу. Саме сировина на старті виробництва формує те, яким вийде продукт. Не останнє місце займає стан виробничого обладнання. Якщо під час профілювання є якісь неточності, вони завжди вилізуть під час встановлення та обслуговування виробу. Тому виробничі машини повинні бути сучасними і справними. На виробництві повинен проводитися контроль якості, щоб не допустити потрапляння на ринок неякісних зразків.

Купити профнастил антрацит в компанії «Сітібуд» можна будь-якої довжини листів, щоб монтаж був простішим і не довелося витрачати час на розкрій листів. Металопрофіль 7016 в Києві – це десятки варіацій не тільки технічних характеристик, але і пропозицій від різних заводів. Завжди є з чого вибрати, адже профнастил є найпопулярнішим матеріалом і, відповідно, його випускають багато компаній. Завжди можна підібрати продукцію дешевше, але хорошої якості.

Антрацитовий профнастил може використовуватися протягом тривалого періоду часу, в середньому на це йде 10-15 років. Але тільки від технічних параметрів, якості монтажу і особливостей конструкції буде залежати, яким буде цей період на практиці і в конкретному випадку.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Профнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацитПрофнастил антрацит