Бітумна черепиця Shinglas

Бітумна черепиця Shinglas – матеріал, характеристики якого роблять його привабливим для використання в сучасному покрівельному будівництві. У виробничому процесі задіяні кращі матеріали, технології та обладнання, тому результатом такого процесу стає висококласний покрівельний продукт.

М’яка покрівля Шинглас підкреслює індивідуальність Вас, як домовласника, і архітектурний стиль вашого будинку. Крім переваги в зовнішньому вигляді, ви можете також отримати перспективу на тривалу експлуатацію матеріалу – в залежності від обраної колекції і параметрів матеріалу гарантійний термін може варіюватися від 25 до 60 років. Яким же буде цей термін в реальності багато в чому залежить і від того, на скільки вдало підібраний матеріал, і чи були огріхи при виконанні монтажного процесу.

переваги покрівлі Шинглас

Серед безлічі пропозицій на ринку м’яких покрівельних покриттів, бітумна черепиця Shinglas дійсно виділяється. Це стало можливим завдяки точної і злагодженої роботи команди виробника, а також сучасної технології виробництва.

Серед плюсів матеріалу найбільш суттєвими є:

  • Стійкість до гниття і корозії. Для покрівлі, яка постійно контактує з великою кількістю опадів, дуже важливо зберігати свої характеристики, незважаючи ні на що. Тому для якісного покрівельного матеріалу стійкість до виникнення корозії є одним з базових вимог домовласників.
  • Вогнетривкість. Дуже важливо виконати всі можливі дії для того, щоб убезпечити своє житло від пожежі. Покрівля, яка абсолютно не схильна до загоряння, відповідає побажанням більшості споживачів.
  • Відмінна гідроізоляція. В якому б кліматичному регіоні ви не проживали, опади все одно будуть впливати на вашу покрівлю. Бітумна черепиця Shinglas гарантує гідний рівень гідроізоляції.
  • Шумоізоляція. Мало кому здасться приємним настирливий стукіт дощу по даху, тому при виборі м’якої покрівлі Шінглас ви убезпечите себе від таких незручностей.
  • Зручність монтажу. Працювати з продукцією даного виробника легко, зручно і просто. Будівельники високо цінують якість такої продукції і з задоволенням беруться за роботи, пов’язані з укладанням черепиці Шинглас.

Бітумна черепиця Техноніколь та її асортимент

Бітумна черепиця Техноніколь представлена ​​в різних колекціях, які мають основна відмінність не тільки в наявній формі нарізки, а й в деяких особливостях виробничого процесу. Купити гнучку черепицю ТехноНіколь в одному із запропонованих варіантів можете у нас на сайті. Використання продукції ТехноНіколь зробило процес облаштування покрівлі простим, а кількість трудовитрат вдалося знизити. Якщо враховувати всі можливості, які отримує домовласник за умови покупки такого покриття, то не вдасться знайти більш вигідного за ціною рішення.

Невелика вага матеріалу в поєднанні зі зручністю його укладання творять чудеса – всього пару днів необхідно для проведення всього комплексу робіт за умови, що працюють професіонали своєї справи. Гнучка черепиця ТехноНіколь виготовлена з урахуванням найпоширеніших вимог покупців, тому і до її якості практично ніколи не виникає претензій.

Покращуючи зовнішні дані даху, матеріал також гарантує тривале збереження цілісного покриття, яке не дозволяє проникати волозі всередину приміщення.

Купити бітумну черепицю Shinglas ТехноНіколь

Звертайтеся до нас, щоб купити бітумну черепицю Shinglas за неймовірно низькою ціною.