Бітумна черепиця Shinglas Танго

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина333 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Водонепроникність1
Вага10,5 кг
Вага в упаковці31,5 кг/упаковка
Товщина гонту3,0 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип верхнього шарубагатофракційне базальтовий гранулят
Гарантія15 років

Бітумна черепиця Shinglas Танго – гнучке покриття з скловолокна, якому властива нестандартна форма нарізки листів – пелюстки. Крім оригінальності форми, матеріал може продемонструвати і такі своїх характеристики, як висока міцність, надійність і тривала експлуатація.

Купити бітумну черепицю Shinglas Танго

Гарантія на даний продукт невелика – всього 15 років. На практиці ж цей термін може спокійно подвоїться без будь-яких втрат якості покрівельного покриття. Виробникові важливо було досягти ідеального співвідношення вартості матеріалу з його технічними параметрами, щоб дана колекція була цікава як можна більшій кількості покупців. Гонти з незвичайною формою завжди привертають погляди, адже зовні вони нагадують пелюстки квітки або листя дерев. А якщо вибрати природний відтінок листя, можна спокійно перенестися в прекрасний таємничий ліс.

Купити гнучку черепицю Shinglas Танго можна недорого, але завжди перевіряйте оригінальність продукції. Повинні бути в наявності всі документи на матеріали – це і гарантія, і технічний паспорт. На вибір у вас буде 4 варіанти відтінків, всі вони наближені до натуральних і допоможуть у створенні класичної оригінальної покрівлі.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера