Бітумна черепиця Shinglas Кадриль

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина317 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Водонепроникність1
Вага8,4 кг
Вага в упаковці25,2 кг/упаковка
Товщина гонту3,0 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип верхнього шарубагатофракційне базальтовий гранулят
Гарантія15 років

Площа * м2

-+
Купити

Бітумна черепиця Shinglas Кадриль – елегантне і одночасно доступне покриття з надміцного склополотна, вдосконаленого бітумних шаром. Бездоганна форма давно стала класичною – вона реалізована під імітацію бджолиних сот. Класична шестигранна форма плиток викликає стійку асоціацію з довгою службою даху і її чудовими даними.

Купити гнучку черепицю Shinglas Кадриль

Покрівля буде захищена від загоряння, від сходу снігових лавин, не створить додаткових клопотів при монтажі і не зажадає особливих умов експлуатації. При покупці ви отримуєте весь пакет документів, які підтверджують і рівень якості матеріалу, і дотримання всіх норм і технологій у виробництві. Покрівля будь-якої складності може бути облаштована таким матеріалом, до доповнення якості вагомим плюсом може стати і низька ціна на гнучку черепицю колекції Кадриль.

Купити гнучку черепицю Shinglas Кадриль варто тоді, якщо ваша дах потребує сучасного і якісному покритті для довгої служби. Ви залишитеся задоволені тим видом, який придбає будова, а також бездоганністю експлуатації. Мінімум відходів залишається при використанні покриття з оптимальними розмірами, до того ж черепиця Шинглас Кадриль легко монтується.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера