Бітумна черепиця Shinglas Модерн

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина333 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Водонепроникність1
Вага10,5 кг
Вага в упаковці32,1 кг/упаковка
Товщина гонту3,0 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип верхнього шарубагатофракційне базальтовий гранулят
Гарантія15 років

Бітумна черепиця Shinglas Модерн – колекція представлена виробником ТехноНіколь недавно. В наявності чотири варіанти кольору, вони дуже багатогранні і повторюють найпоширеніші природні ландшафти з усіма нюансами. У творчому польоті можна знайти застосування будь-якого і цих варіантів, а якщо врахувати ще і вдалу форму гонту, то ви відразу будете зацікавлені в його купівлі.

Виглядає покрівля з черепиці Шинглас Модерн красиво, в цьому заслуга цікавої форми цеглинок, які і стали основою при розробці дизайну нарізки. Невеликий термін гарантії не стане приводом для роздумів, адже навіть через 25 гарантійних років вас чекає не менш надійна і міцна служба покриття.

Купити черепицю Shinglas Модерн

Нарізка в такій формі називається Брікс, але перша асоціація, що приходить в голову – це обрубаний по кутах цегла в натуральних тонах, який використовували для покриття даху. Це рішення виглядає сучасно і стильно, особливо сподобається молодому поколінню.

Через кілька десятків років і така форма листів може цілком стати класичною, а поки ви роздумуєте купити гнучку черепицю Shinglas Модерн чи ні, ціна на неї може змінюватися. Тому не відкладаючи серйозну покупку на потім і телефонуйте в «Сітібуд».

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера