Бітумна черепиця Shinglas Румба

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина317 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Водонепроникність100 %
Вага8,8 кг
Вага в упаковці26,4 кг/упаковка
Товщина гонту3,0 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип верхнього шарубагатофракційне базальтовий гранулят
Гарантія15 років

Бітумна черепиця Shinglas Румба – покриттю з колекції румби не грозить швидка втрата властивостей. Це можливо за рахунок правильного підходу до виробничого процесу – вся продукція виготовлена відповідно до технології розробника, використовується в процесі тільки сировину від перевірених постачальників. Черепиця Shinglas Румба – це одна з колекцій серії Класік.

Купити гнучку черепицю Shinglas Румба

Її основні характеристики – це термін гарантійної служби – 15 років, своєрідна прямокутна форма нарізки, тепла колірна гамма. Для того, щоб матеріал придбав свою унікальну форму, використовується форма нарізки Акорд. Один елемент покрівлі має розмір 100 * 31,7 см, а вага одного метра покриття складає всього 8.8 кг.

Оптимальний розмір і вага сприяють ефективному процесу монтажу, а коли у справи професіонали результат буде видно буквально через кілька днів робіт.

Купити бітумну черепицю Shinglas Румба можна в разі, якщо вам достатньо тих характеристик, які є у даного матеріалу. Справа в тому, що багато в гонитві за самими максимальними показниками дуже часто проходять повз таких гідних варіантів покриття, як покрівля Шинглас Румба.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера