Бітумна черепиця Shinglas Кантрі

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина335 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Водонепроникність1
Вага12,5 кг
Вага в упаковці32,5 кг/упаковка
Товщина гонту2,7 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип верхнього шарубагатофракційне базальтовий гранулят
Гарантія35 років

Бітумна черепиця Shinglas Кантрі -покриття, що складається з скловолокна з просоченням з бітуму. Термін служби продукції даної колекції складе 35 років. За кількістю шарів бітумна черепиця Шинглас Кантрі відноситься до двошарового увазі.

Для покупців є відмінна можливість вибрати один з 9 відтінків, в яких представлена колекція. Форма нарізки – дракона зуб, але візуально такі плитки викликають асоціацію з квадратами приблизно однакових розмірів, але з дещо скошеними лініями.

Купити бітумну черепицю. Шинглас Кантрі може кожен – вона коштує недорого, є в різних відтінках і має всі необхідні сертифікати якості. Для виготовлення матеріалу, гідного вашої уваги, використовувалися окислений бітум і натуральна базальтова посипка. Підсумком тривалих розробок став високоякісний і надійний матеріал, термін експлуатації якого задовольнить найвибагливіші очікування.

Купити бітумну черепицю Shinglas Кантри

Пропонуючи купити гнучку черепицю Shinglas Кантрі, компанія «Сітібуд» знає точно, що клієнт залишиться задоволений якістю і тривалістю експлуатації матеріалу. Вишукані лінії, доповнені приємними колірними рішеннями, зроблять будь-яку покрівлю прикладом для наслідування.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера