Бітумна черепиця Shinglas Самба

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина317 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Водонепроникність1
Вага9,5 кг
Вага в упаковці28,5 кг/упаковка
Товщина гонту3,3 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип верхнього шарубагатофракційне базальтовий гранулят
Гарантія25 років

Бітумна черепиця Shinglas Самба – колекція, яка входить до складу серії Ультра. Одношарова гнучка черепиця Шинглас Фокстрот здатна поліпшити весь вигляд будинку, відтінити його особливу архітектуру і надати експресивності всій будові, не тільки даху. Покриття має таку гнучкість листів, що монтаж будь-яких складних ділянок відбувається без найменшого збитку для майбутніх гідроізоляційних властивостей.

Дах з такого матеріалу відмінно виконує свої функції, в тому числі і не схильна до протікання. При формуванні гонту використовується класична для гнучких матеріалів нарізка – стільники, які завжди виглядають доречно, навіть через десятки років експлуатації.

Купити гнучку черепицю Shinglas Самба

Відтінків в даній колекції трохи, але всі вони дуже яскраві, насичені і мають невеликий перехід до верху гонту від основного кольору до чорного. Своєрідна тінь, яку створили розробники, робить недорогий матеріал більш елітним на вигляд.

Купити бітумну черепицю Shinglas Самба – значить вибрати матеріал з співвідношенням ціна-якість на найвищому рівні. Таким покриттям легко покрити як просту покрівлю, так і найскладніші покрівельні конфігурації. Популярність колекції обумовлена її доступністю і стовідсотковою надійністю.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
  • Отзыв

    Черепица отличная. Не было никаких сложностей с монтажом, она не выгорает на солнце, обладает звукоизолирующими свойствами. В общем, не жалею, что отдал предпочтение именно этой черепице, весьма надежное и современное покрытие.