Бітумна черепиця Shinglas Континент

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина349 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Водонепроникність1
Вага25,4 кг
Вага в упаковці38,1 кг/упаковка
Товщина гонту3,2 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип верхнього шарубагатофракційне базальтовий гранулят
Гарантія60 років

Бітумна черепиця Shinglas Континент – колекція тришарової гнучкої крівлі, на яку виробник дає максимально тривалу гарантію – 60 років. Ексклюзивність матеріалу полягає в його надміцності і неймовірну красу. Форма плиток має деяку схожість з кам’яною плиткою давніх часів, яку використовували для покриття покрівель. На ваш вибір є чотири варіанти відтінку покриття – Європа, Америка, Азія і Африка.

Працювати з продукцією Шінглас Конінент зручно в будь-яких умовах, до того ж вона може похвалитися такими перевагами, як впевнена стійкість до будь-яких агресивних впливів навколишнього середовища, запобігання сходу снігових мас, підвищені гідроізоляційні властивості, безшумність, простота і невитіюватість монтажу, пожежна безпека.

За таке відмінну якість доведеться заплатити більше, ніж за будь-який інший матеріал аналогічного складу, адже в даному випадку ми отримуємо більш міцне і довговічне покриття, а зовнішній вигляд покрівлі буде просто чудовим.

Купити бітумну черепицю Shinglas Континент

Купити бітумну черепицю Shinglas Континент за ціною невисокою можна у нас, це влаштує будь-якого домовласника. Ми готові обговорити можливу знижку і піти на зустріч клієнту.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера