Бітумна черепиця Shinglas Ранчо

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина335 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Водонепроникність1
Вага12,5 кг
Вага в упаковці25,0 кг/упаковка
Товщина гонту2,7 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип верхнього шару2,7 ± 0,2 -товщина одного шару
Гарантія20 років

Бітумна черепиця Shinglas Ранчо – покриття, термін гарантії якого дійсний протягом 20 років. Продукція колекції доступна кожному, адже ціна на неї не така висока, як на аналогічні покриття з більш тривалим терміном гарантійного обслуговування. Крім відмінності в терміні гарантії, бітумна черепиця Шинглас Ранчо також відрізняється і своєю формою.

Використовувані у виробництві дуже міцний стеклохолст сприяє тому, що покрівля відмінно зберігає свої функції незалежно від умов експлуатації. Гнучка черепиця Шинглас Ранчо представлена чотирма тонами – коричневим, сірим, червоним і бронзовим. Класичні відтінки в поєднанні з формою нарізки, яка іменується не інакше, як дракона зуб, роблять можливим отримати покрівлю не тільки привабливу, але і міцну.

Купити бітумну черепицю Shinglas Ранчо

Коли домовласник цінує простоту дизайну і доступність матеріалів, купити бітумну черепицю Шинглас Ранчо – це перше, що може прийти йому на розум. Досить відоме на ринку покриття користується неймовірним попитом на увазі свою доступність і надійності.

Як показує багаторічна практика експлуатації м’якої покрівлі виробника Техноніколь, у домовласників залишаються тільки найкращі враження від використання продукції компанії.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера