Бітумна черепиця Shinglas Джаз купити в Києві. Ціни на гнучку черепицю Shinglas Джаз | Citybud

Бітумна черепиця Shinglas Джаз

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина335 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Водонепроникність1
Вага13,5 кг
Вага в упаковці27,0 кг/упаковка
Товщина гонту3,0 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип верхнього шарубагатофракційне базальтовий гранулят
Гарантія50 років

Бітумна черепиця Shinglas Джаз – двошарове бітумне покриття, яке відноситься до серії «Ультра». Особливість матеріалу – його вишукана колірна гамма і своєрідна гра відтінків. Виробник надає гарантійні документи, в яких зазначено термін гарантії – 50 років.

Для покрівельного покриття це дуже хороший показник. Крім особливості в колірному рішенні, форма плиток надає даху обсягу. Особлива форма черепиці робить імітацію того, що покрівля зроблена з природних матеріалів – дерева або сланцю. Бітумна черепиця Шинглас Джаз – дуже популярне покриття. Особливо останнім часом, коли домовласники стали розшукувати найоригінальніші і якісні варіанти покрівельних покриттів.

Купити гнучку черепицю Shinglas Джаз

Купити бітумну черепицю Шинглас Джаз від виробника ТехноНіколь пропонує «Сітібуд». Ми розповімо, чому саме цей матеріал повинен привернути вашу увагу. З продукцією даної колекції зручно працювати круглий рік – вона не піддається впливу навколишнього середовища, відмінно протистоїть механічним впливам і може довго перебувати у відмінному вигляді.

Сучасні технології виробництва м’якої покрівлі дозволили отримати такий інноваційний і надійний матеріал, як гнучка черепиця Шинглас Джаз.

Залишити відгук