Бітумна черепиця Shinglas Вестерн купити в Києві. Ціни на гнучку черепицю Shinglas Вестерн | Citybud

Бітумна черепиця Shinglas Вестерн

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина318 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Водонепроникність1
Вага27,6 кг
Вага в упаковці26,4 кг/упаковка
Товщина гонту3,0 ± 0,2 -товщина одного шару
Тип верхнього шарубагатофракційне базальтовий гранулят
Гарантія55 років

Бітумна черепиця Shinglas Вестерн – м’яка двошарова черепиця, форма якої запатентована виробником і не має аналогів у всьому світі. З таким покриттям для вас відкритий ряд можливостей – дизайн покрівлі може бути абсолютно різним і досягти кращих естетичних результатів допоможе бітумна черепиця Шинглас Континент.

Колекція підійде для тих, хто звик мати свій особливий стиль у всьому – навіть в облаштуванні власної нерухомості. Термін гарантії дійсний протягом 55 років – дуже непогано для гнучкої черепиці сучасного покоління. Палітра природних колірних рішень на додаток до полюбилася багатьом класичної геометричній формі листів створять неймовірної краси покрівлю з відмінними характеристиками міцності параметрами.

Купити гнучку черепицю Шинглас Вестерн

Щоб змонтувати покрівлю з урахуванням всіх вимог домовласника, слід спочатку купити бітумну черепицю Shinglas Континент. Вона коштує чимало, але подібне капіталовкладення виправдає себе на протязі довгого терміну служби. Купуючи м’яку покрівлю з унікальною формою нарізки і ідеальними характеристиками, ви отримаєте можливість вдало підкреслити свій смак і статус. Надійність матеріалу досягається наявністю цілого ряду відмінних даних експлуатації.

Залишити відгук