Технічні характеристики:

Довжина під ваші розміри
Ширина 1134/1168 мм
Цинк 140 – 275 грамм/м.кв.
Товщина 0,4 – 0,5 мм
Дата виготовлення 1-3 дні
Виробники металу Німеччина, Словаччина, Україна, Китай, Польща, Італія, Корея, Фінляндія

Профнастил під камінь – один з видів металопрофілю, реалізованих в текстурі натурального матеріалу. Використання гофрованих листів з подібною імітацією робить огорожу цікавим і виділяється на тлі інших. Не завжди з першого погляду можна визначити, що використовувався дійсно профнастил під камінь. Особливо здалеку здається, що паркан облаштований із застосуванням натурального каменю.

Профнастил під камінь може бути виготовлений з тими параметрами листів, які необхідні замовнику. Це стосується не тільки складу матеріалу, а й його габаритних розмірів. Довжина листів може бути різною – все залежить від ваших вимог. Що стосується товщини сталевих листів, то на ваш вибір також будуть запропоновані різні варіанти – від мінімальної товщини до максимально можливої.

Купити профнастил під камінь

Використання металопрофілю для облаштування огороджувальних конструкцій давно вважається найбільш вдалим рішенням з точки зору економії фінансів і часу на виконання робіт. Купити профнастил під камінь пропонує «Сітібуд», компанія, яка спеціалізується на продажу якісних будматеріалів. Ми допоможемо підібрати якісний профлист, а оригінальна його забарвлення буде його основною перевагою.

Де використовується матеріал

Сфера для застосування виробу з імітацією натурального каменю досить широка – це і облаштування огороджувальних конструкцій, і облицювання зовнішніх фасадів будівель. Оскільки натуральний камінь дуже дорогий матеріал, сьогодні з нього побудувати гарне огорожі можуть собі дозволити не всі бажаючі. А використання сталевих гофрованих листів з особливим малюнком дозволить і заощадити, і додати надзвичайно привабливих зовнішніх характеристик огорожі.

Виробничий процес в даному випадку не надто різниться від процесу, який відбувається при виробництві звичайного металопрофілю. Стосується це відмінність тільки етапу нанесення спеціального покриття методом офсетного друку. Нанесений малюнок, який імітує дерев’яну текстуру, довго зберігається в початковому вигляді. Прекрасно поєднується з будь-якими будівельними матеріалами і не набридає з часом.

Крім вдалого зовнішнього вигляду огорожі, ви також отримуєте:

  • Довговічну службу конструкції.
  • Простоту і легкість експлуатації.
  • Мінімум клопоту з монтажем.
Оцените!