Бітумна черепиця Tegola

Бітумна черепиця Tegola – покриття для покрівлі від італійського концерну Івіс, який працює на ринку вже сорок років. Маючи в розпорядженні потужності десяти заводів по всьому світу, корпорація поставляє якісну м’яку покрівлю за доступними цінами. Гнучка черепиця Тегола – це якісний і одночасно недорогий продукт, який має всі характеристики для тривалої служби.

Переваги використання гнучкої черепиці Тегола

Продукція під брендом однойменного італійського концерну представлена широким асортиментом – більше 50 моделей різних варіантів на ваш вибір. Відмінності не тільки в кольорі покриття, але і в формі нарізки плиток. Серед безлічі плюсів використання матеріалу найбільш привабливими для вас стануть:

  • Ідеальний вид покрівлі за рахунок відсутності місця кріплення матеріалу шурупами або цвяхами.
  • Відмінні шумоізоляційні властивості.
  • Гнучкість покриття, що спрощує процес монтажу покрівель з особливою нестандартною конструкцією.
  • Стійкість до ультрафіолету, перепадів температур і сильних поривів вітру.
  • Можливість раціонального використання матеріалу дозволяє мінімізувати відходи.
  • Різноманітні варіації форм і колірних рішень.
  • Несхильність таким процесам, як корозія, гниття і іржа.

Асортимент продукції

Завдяки тому, що у покупця є вибір яку купити бітумну черепицю Tegola, він може зробити найкращий вибір. Також у продажу є необхідні комплектуючі однойменного виробника. М’яка покрівля Tegola доступна в продажу в трьох лінійках:

  • Супер – стандартні варіації нарізки і відтінків гнучкого покриття з базальтової посипкою.
  • Преміум – матеріал з посипанням з кам’яної крихти з унікальними рішеннями форми і відтінків.
  • Ексклюзив – престижне покриття з ексклюзивними декоративними покриттями.

Купити гнучку черепицю Tegola

М’яка покрівля Тегола в основі своїй складної структури має три основних шари, які і визначають всі її технічні характеристики в подальшій експлуатації.

Скловолокно з екологічно чистих складів виступає в якості армуючого шару. Виробник розробив особливу рецептуру, яка робить можливим збільшити на 30 відсотків міцності матеріалу. Таких даних немає в жодного іншого аналога м’якої покрівлі.

Природний бітумний шар. Використання природного бітуму і модифікованого компаунда сприяє отриманню високоякісного покрівельного покриття. За молекулярною структурою такий бітум вирізняється високою ступінь збагачення киснем, а значить покрівля стає стійкою до згубних впливів клімату.

Базальтовий гранулят. Насиченість відтінку черепиці остригають застосуванням унікального базальтового матеріалу. Базальтова крихта адаптована до будь-яких експлуатаційних умов і не піддається основним впливам середовища.