Бітумна черепиця Tegola Master J

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча337 мм
Тип бітумамодифікований
Вага11,5 кг
Вага в упаковці29,55 кг в упаковці
Кількість в упаковці18 шт./упаковка
Площа загальна2,57 м.кв.
Тип основистекловолокно
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Tegola Master J – один з найбільш затребуваних варіантів м’якої покрівлі від Тегола. Новаторське рішення щодо дизайну форми гонту стало успішним і призвело до популярності колекції, яка відноситься до лінійки Преміум.

Гнучка черепиця Tegola Master J виглядає об’ємно, стримано і сучасно. Її застосування завжди викликає захоплення у домовласників, будівельників і перехожих. По-перше, вона перевершує всі очікування домовласника, адже служить довго і надійно. По-друге, з нею приємно працювати в монтажі – легкість укладання гарантована. За зовнішнім виглядом нарізки – це прямокутники з якоїсь схожістю з трапецією, вони виконані в різних пропорціях. Така несиметричність виглядає оригінально, а завдяки накладенню таких пелюсток один на одного досягається необхідна щільність покриття.

Купити бітумну черепицю Tegola Master J

У його виготовленні використовуються гранули різного кольору – вони підсилюють ефект об’ємності і дозволяють створити константні переходи в рамках однієї плитки.

Відтінки матеріалу включають в себе натуральні, що повторюють текстуру каменю, глини і дерева. Купити гнучку черепицю Tegola Master J пропонує і «Сітібуд».

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера