Бітумна черепиця Tegola Liberty

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча340 мм
Тип бітумамодифікований
Вага10,7 кг
Вага в упаковці32,63 кг в упаковці
Кількість в упаковці21 шт./упаковці
Шар клеюсуцільний
Тип основистекловолокно
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Tegola Liberty – покриття з автентичним західноєвропейським стилем дизайну. Досконала форма листів дозволяє застосовувати матеріал в облаштуванні будови сучасної архітектури або старовинної. Маючи покриття з таким неординарним зовнішнім виглядом можна реалізовувати будь-які фантазії та ідеї.

Зовні гонт виглядають, як половинка прямокутника зі скошеними кутами. Накладаючи один на одного, гонт створюють оригінальну картину – покриття виглядає ошатно і багато. Гнучка черепиця Tegola Liberty може витримувати великі навантаження з боку зовнішнього середовища. Це можливо завдяки міцності матеріалу з двошаровою структурою.

Купити гнучку черепицю Tegola Liberty

Асоціація, яка виникає під час перегляду даної колекції, це дерев’яні або кам’яні пластини, ретельно укладені один на одного. Залежно від обраного кольору, ваша покрівля придбає свою родзинку. На ваш вибір представлені п’ять відтінків, в яких можна купити бітумну черепицю Tegola Liberty: Червоний Європа, Зелений Камінь, Соснова кора, Темний сланець, Червоний Іспанія. Перехід від одного тону кольору до іншого створюють необхідний ефект натуральності матеріалу.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера