Бітумна черепиця Tegola Smalto

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча337 мм
Тип бітумамодифікований
Видима частина листа2145 мм
Вага8,0 кг
Вага в упаковці24,0 кг в упаковці
Площа загальна3,0 м.кв.
Тип основистекловолокно
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Tegola Smalto – колекція, яка відноситься до лінійки топ Шингл. Вид нарізки – шестигранні стільники, на яких грою відтінків і їх переходів вдалося досягти необхідного об’ємного ефекту. Для покрівлі такий ефект дуже вигідний з точки зору естетичності. Дах виглядає ще багатшими і виразно. Використовуваний класичний малюнок покриття може пристосуватися до будь-яких умов ландшафту.

Він виглядає вдало навіть в самих перенасичених фарбами регіонах. Більш того така покрівля навіть може виділитися своїм виглядом. Природна колірна гамма включає в себе такі відтінки: червоний, зелений, коричневий і сірий. Всі вони різні і можуть використовувати в залежності від побажання домовласника. Він сам визначає в якому відтінку покрівля буде виглядати краще.

Купити бітумну черепицю Tegola Smalto

У нинішніх умовах потрібно вибирати дахове покриття з кращими параметрами. Але якщо на ваші очі попадеться така продукція, то можете сміливо е купувати. Вона відповідає всім вимогам якості та естетики. Варто порівняно небагато якщо врахувати всі її переваги і плюси. Купити гнучку черепицю Tegola легко – зателефонуйте нам.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера