Бітумна черепиця Tegola Mosaic

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча337 мм
Тип бітумамодифікований
Вага в упаковці29,32 кг в упаковці
Кількість в упаковці24 шт./упаковка
Площа загальна3,45 м.кв.
Шар клеюсуцільний
Тип основистекловолокно
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Tegola Mosaic, яка вважається одним з найбільш вдалих рішень компанії, представлена в шести варіаціях кольору. Крім різноманітних відтінків, матеріал відрізняється і відмінною формою – це класичні бджолині стільники з тінню в верху листа.

Для того, щоб користуватися популярністю серед покупців і домовласників, черепиці досить володіти основними властивостями – довговічністю, надійністю і зносостійкістю. Також відмінні рішення в дизайні листів сприяють попиту на ринку. Коли мова йде про продукцію з колекції Tegola Mosaic, то можна з упевненістю сказати, що вона створена з метою максимального задоволення потреб споживачів. Тут немає надмірно яскравих відтінків або форми, яка може сподобається не всім. Колекція створена в класичному стилі розуміння красивою покрівлі.

Купити гнучку черепицю Tegola Mosaic

Коли у вашому будівництві прийшов час підбирати покриття для покрівлі, розгляньте в якості одного з можливих варіантів цей – гнучка покрівля Тегола Мозаїк чудово виглядає для оточуючих, має всі дані для стійкості перед можливими згубними проявами погодних умов.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера