Бітумна черепиця Tegola Futuro

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча337 мм
Тип бітумамодифікований
Видима частина листа245 мм
Вага8,0 кг
Вага в упаковці24 кг
Площа загальна3,0 м.кв.
Тип основистекловолокно
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Tegola Futuro – матеріал компанії, який був розроблений в рамках серії Топ Шингл. З його допомогою облаштування надійної покрівлі перетвориться в швидкий і приємний процес з ідеальним результатом. Гонти нарізані у формі прямокутника, кожен з яких налягає на наступний. Так створюється щільність покриття.

Оригінальність малюнка полягає в його об’ємності, яку вдалося досягти за рахунок переходів тонів в рамках одного відтінку. Гнучка черепиця Tegola Futuro виглядає зовсім по-іншому, не так, як інші типи м’якої покрівлі. Її виробить форма нарізки, відтінки, насиченість кольору.

У колірному діапазоні представлені тільки чотири варіанти, але вони все різнопланові і тому проблем з вибором не буде. Насичені фарби виглядають гармонійно з будь-якими квітами довколишнього ландшафту. Гранулят проходить спеціальну обробку, що і дає покрівлі необхідної насиченості кольору на тривалий термін.

Купити гнучку черепицю Tegola Futuro

У «Сітібуд» дана колекція представлена у всіх відтінках, тому вибирайте нас, щоб купити бітумну черепицю Tegola Futuro. З огляду на на скільки це вдала модель, її ціна також може порадувати.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера