Бітумна черепиця Tegola Master Premier

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча337 мм
Тип бітумамодифікований
Вага11,7 кг
Вага в упаковці27,49 кг в упаковці
Кількість в упаковці18 шт./упаковка
Площа загальна2,57 м.кв.
Тип основистекловолокно
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Tegola Master Premier – сучасне покриття від компанії Тегола, яке реалізовано в сучасному стилі. Дизайн плиток оригінальний – це прямокутники різної форми, які мають скошені кути. Несиметричність таких плиток додає екзотики покриттю, його зовнішні дані просто перевершують всі сміливі очікування.

У відтінках представлені тільки основні – це все тони коричневого – з червоною, світлої і темної ноткою. Якщо ви в пошуку нестандартного рішення для дизайну м’якої покрівлі, тоді має сенс звернути особливу увагу на даний варіант і купити гнучку черепицю Tegola Master Premier. Це відмінне рішення в тому випадку, якщо Ви б хотіли забезпечити своєму будинку на найтриваліший період найнадійнішу покрівлю.

Купити бітумну черепицю Tegola Master Premier

Серед переваг матеріалу колекції Майстер Преміум, крім зовнішнього вигляду, виділяють і його надійність. Вам не доведеться в майбутньому переживати про те, що покрівля потече або ж втратить свій початковий зовнішній вигляд.

Використання покриття дозволить убезпечити себе від не найприємніших сюрпризів експлуатації. Використовуйте ті можливості вибору, які пропонує компанія Тегола – тільки у даного виробника можна знайти близько двадцяти колекцій м’якої покрівлі.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера