Бітумна черепиця Tegola Standart купити в Києві. Ціни на гнучку черепицю Tegola Standart | Citybud

Бітумна черепиця Tegola Standart

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча340 мм
Тип бітумамодифікований
Вага в упаковці33,25 кг в упаковці
Кількість в упаковці24 шт./упаковка
Площа загальна3,5 м.кв.
Шар клеюсуцільний
Тип основистекловолокно
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Tegola Standart – гнучке покриття з бітуму, малюнок якого реалізований досить просто, це класичний прямокутник. Щоб надати м’якість зовнішнім виглядом матеріалу використовується широка палітра відтінків – серед них є і яскраві, і більш м’які пастельні. Колекція черепиці Тегола Стандарт, маючи класичний дизайн, виглядає дуже привабливо в порівнянні з іншими моделями гнучкої покрівлі.

Гнучка черепиця Tegola Standart відмінно вписується в архітектуру тих будинків, які реалізовані в сучасному дизайні. Вона також дозволить доповнити всю витонченість будови своєю елегантністю і візуальним досконалістю.

Купити гнучку черепицю Tegola Standart

На ринку продукція даного виробника з класичної прямокутної формою нарізки представлена такими відтінками: Кедр, Соснова кора, Червоний Європа, Синя ніч, Зелений камінь, Чорний сланець.

У поєднанні з вдалою формою гонтів, красивий і насичений відтінок тільки примножить всі достоїнства в зовнішньому вигляді матеріалу і покрівлі відповідно. Купити бітумну черепицю Tegola Standart можна у компанії «Сітібуд», в асортименті якої представлені всі відтінки і інші колекції виробника з світовим ім’ям.

Залишити відгук