Бітумна черепиця Tegola Gothic

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча337 мм
Тип бітумамодифікований
Вага8,5 кг
Вага в упаковці29,32 кг в упаковке
Кількість в упаковці24 шт./упаковка
Шар клеюсуцільний
Тип основистекловолокно
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Tegola Gothiс – відмінне рішення гнучкого покриття для покрівлі будь-якої конструкції. Завдяки високим показникам еластичності і гнучкості бітумного матеріалу, в монтажі вдається досягти найкращих результатів – покриття покрівлі виглядає однорідним і без будь-яких стиків або зовнішніх дефектів.

Гнучка черепиця Tegola Gothiс дозволить не тільки зробити покрівлю цікавою, а й функціональної – максимальна тривалість експлуатації, відмінні параметри стійкості до згубних руйнівних процесів. Всі ці характеристики матеріал має за рахунок відточеною технології виробництва і використання виробником в ході виготовлення тільки кращого сировини і сучасного обладнання.

Купити гнучку черепицю Tegola Gothiс

Пропонуючи Вам купити черепицю Tegola Gothiс, компанія «Сітібуд» повністю впевнена в її надійності і якості. Для підтвердження цього виробником надається офіційна гарантія.

У питанні вибору відтінку також не виникне складнощів, адже колірна палітра налічує кілька найактуальніших рішень для того, щоб підкреслити особливість вашої даху і будинку в цілому. Оцінити на своєму досвіді всі переваги використання продукції даної колекції можете і Ви.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера