Бітумна черепиця Ruflex

Каталог товарів

Бітумна черепиця Ruflex – гнучкий покрівельний матеріал, який з легкістю поєднав в собі всі основні параметри, необхідні для якісної служби – це:

 • гідне якість.
 • адекватна ціна.
 • вибір геометричних форм і відтінків.

Виробляється продукція даної торгової марки на заводах в різних країнах – США, Росія і Польща, але в будь-якому випадку виробничий процес ретельно контролюється на питання якості та дотримання технологічного процесу.

М’яка черепиця Руфлекс – це матеріал, яким може продемонструвати на практиці всі свої переваги:

 • міцність,
 • теплостійкість,
 • морозостійкість,
 • легкість монтажу і обслуговування.

Як проводиться бітумна черепиця Ruflex

Основа м’якої покрівлі під назвою Руфлекс – це міцний, але гнучкий стеклохолст. Він характеризується досить високою міцністю на розрив і при цьому може зберігати свою гнучкість.

Для матеріалу не властиві такі процеси, як гниття, корозія. Тому термін експлуатації може бути максимально можливим.

Бітум, яким просочується основа покриття, виготовлений з найкращою нафти. Крім того, додаванням каучуку вдається забезпечить бітуму ту еластичність, яка дозволить матеріалу ідеально лягти на всіх вигинах покрівлі.

Посипання, якою покритий крвоельний матеріал, виготовлена з подрібненого каменю. Цей шар повинен захистити дах від будь-яких впливів – як механічних, так і від впливів зовнішнього середовища.

Екологічні стандарти, яким відповідає продукція марки Руфлекс, говорять про те, що матеріал не здатний завдати шкоди навколишньому середовищу.

5 причин купити гнучку черепицю Ruflex

 1. Гарантія – 35 років. Реальний термін служби матеріалу може бути і більшим, особливо цьому сприяє грамотний монтаж і базовий догляд за матеріалом.
 2. Доступність. Матеріал, який можна придбати на сайті «Сітібуд», коштує недорого, хоч і має кращі їх характеристик.
 3. Різноманітність колекцій – все колекції, якими представлена м’яка покрівля Руфлекс, привертають увагу своєю оригінальністю, новизною і виразністю.
 4. Виробник також подбав про те, щоб ви могли придбати і якісні комплектуючі, без яких неможливо провести правильний і якісний монтаж.
 5. Репутація виробника свідчить про те, що продукція, що випускається заводами по всьому світу, є високоякісним і гідним покрівельним покриттям.