Бітумна черепиця Ruflex Mint

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм+/- 3 мм
Ширина робоча317 мм+/- 3 мм
Тип бітумамінеральний бітум
Вага23,7 кг+/-1,5 кг в упаковці
Тип основистеклохолст
Нижній шардрібнозернистий пісок і захисна полімерна плівка
Тип верхнього шару11,3 гр
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Ruflex Mint – один з найсвіжіших продуктів серед продукції гнучкої крівлі. Для її появи застосовують не тільки найсучасніші технологічні розробки, а й якісні матеріали. Володіючи самими відмінними параметрами міцності і еластичності, гнучка черепиця Ruflex Mint стала однією з найпопулярніших новинок на ринку.

Основні принципи, яких дотримувався виробник під час розробки даної колекції, це – демократичність ціни, затребувані відтінки і надійна якість. Не має мінусів матеріал і в термоізоляційних властивостях – відмінно справляється з поставленими завданнями збереження тепла і затишку всередині будинку.

Купити бітумну черепицю Ruflex Mint

Форма гонтів такої черепиці стандартна – це шестигранник. Відтінки – три найпопулярніших, які найкраще відтіняють все особливості будови. У комплексі така продукція отримала статус доступною і якісною, а також користується успіхом не тільки серед покупців із середніми фінансовими можливостями, а й серед тих, хто не відчуває обмежень в питанні бюджету на будівництво даху.

Коли є матеріал з гідними характеристиками, чому б не купити гнучку черепицю Ruflex Mint. Таке рішення призведе до вашого повного задоволення, як домовласника. Адже ваш будинок буде надійно захищена, ваша покрівля буде виглядати чудово, а гроші в будь-якому випадку будуть витрачені грамотно.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера