Бітумна черепиця Ruflex Sota

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча318 мм
Тип бітумаполімер-бітум
Вага23,5 кг+/- 1,5 кг в упаковці
Тип основистеклохолст
Нижній шардрібнозернистий пісок і захисна полімерна плівка
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)
Мінімальний ухил11,3 гр

Бітумна черепиця Ruflex Sota – це новий, нестарндартний погляд на те, як повинна виглядати дах. Вона повинна бути не просто надійної, але і мати такий вигляд, яким би позаздрили найзаможніші сусіди. На ринку цей матеріал вже більше п’яти років, і за цей період черепиця встигла відмінно себе зарекомендувати своїми чудовими технічними даними.

Гнучка черепиця Руфлекс Сота – це покриття у вигляді шестигранників, верх яких має невелике затемнення. Ефект тіні візуально створює неймовірний обсяг даху, і цей факт в більшій мірі і привертає увагу перехожих. Так ваша дах робить весь будинок особливо цікавим на тлі інших будівель. Чим ще характерна дана продукція, так це наявністю поліетиленової плівки, яка вваривают в внутрішню поверхню покриття. Зроблено це для поліпшення водонепроникності покрівлі, поліпшення її еластичності і міцності на розрив. Гнучка черепиця Ruflex Сота тонше, ніж традиційна черепиця виробника. Але над питанням міцності попрацювали також добре, як і над зовнішніми даними матеріалу.

Купити гнучку черепицю Ruflex Sota

«Сітібуд» може запропонувати своїм клієнтам купити бітумну черепицю Ruflex Sota, адже вона виготовляється з бітуму високого класу і має всі передумови для довгої служби.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера