Бітумна черепиця Ruflex Tab

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча333 мм
Тип бітумаполімер-бітум
Вага30,0 кг+/-2,0 кг в упаковці
Тип основистеклохолст
Нижній шардрібнозернистий пісок і захисна полімерна плівка
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)
Мінімальний ухил11,3 гр

Бітумна черепиця Ruflex Tab – виразні прямолінійні лінії і вдалі колірні рішення зробили колекцію гнучкої черепиці дуже популярною і затребуваною на ринку. Чітка цегляна форма – гарантія того, що покрівля не втратить актуальності в своєму нинішньому вигляді навіть через багато років. Покриття виготовлено з полімер-бітуму, а також передбачається наявність самоклеящейся поверхні. Поєднати кілька відтінків вдалося в рамках широкої кольорової палітри, тому покрівля може бути виконана в будь-якому необхідному кольорі, щоб це доречно виглядало на загальному тлі будівлі і прилеглого ландшафту.

Гнучка черепиця Ruflex Tab має довгий термін гарантії – 35 років. Основа покриття – міцний стеклохолст. Бітум зміцнює основу і надає майбутньої покрівлі необхідної міцності. Кам’яними гранулами досягається ефект зернистої поверхні покрівельного матеріалу, також вони сприяють поліпшенню експлуатаційних властивостей матеріалу.

Купити гнучку черепицю Ruflex Tab

Ціна в «Сітібуд» на дану продукцію відмінна, тому купити бітумну черепицю Ruflex Tab краще у нас, а не на ринку. У вашому розпорядженні допомогу консультанта, зручне оформлення і максимум варіантів на вибір.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Залишити відгук