Бітумна черепиця Ruflex Runa купити в Києві. Ціни на гнучку черепицю Ruflex Runa | Citybud

Бітумна черепиця Ruflex Runa

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча317 мм
Тип бітумаполімер-бітум
Вага23,5 кг+/- 1,5 кг в упаковці
Тип основистеклохолст
Нижній шардрібнозернистий пісок і захисна полімерна плівка
Тип верхнього шару11,3 гр
Мінімальний ухилкам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Ruflex Runa – продукція з преміум-колекції, в якій дизайнери компанії попрацювали над зовнішнім досконалістю покриття. Прямокутна хаотична нарізка додасть вашої даху особливу оригінальність, а також буде виглядати набагато сучасніше, ніж стільники або прямокутники. Гарантія на продукцію Руфлекс Руна дійсна протягом 35 років, що означає в якості матеріалу немає підстав сумніватися.

Який би виробник дав такий тривалий гарантійний термін на свою продукцію, в якій був би не впевнений? Тому для досконалої покрівлі не тільки за зовнішнім виглядом, але і з технічного боку, ідеально буде купити гнучку черепицю Ruflex Руна. Використовуваний тип бітуму – сбс-модифікований, а значить – покращений склад бітумного шару посприяє і збільшення показників надійності і міцності матеріалу.

Купити бітумну черепицю Ruflex Runa

Для створення естетичної покрівлі з найкращими технічними параметрами використовують покриття Руфлекс Руна. Його можна купити у компанії «Сітібуд», адже тільки у нас ціна цього популярного товару найдоступніша. Колірна палітра відтінків досить велика, щоб можна було вибрати потрібний варіант, найбільш оптимально відтіняючи особливість будови в конкретних умовах.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Залишити відгук