Бітумна черепиця Docke

Бітумна черепиця Docke – продукція від німецького виробника, який славиться високою якістю продукції, що випускається покрівельної продукції. Матеріал відповідає всім вимогам, щоб його можна було використовувати в різних умовах – незалежно від кліматичної зони і від особливостей будови. Єдиним рекомендованим умовою, про який варто знати покупцям, є те, що бітумна черепиця Docke може використовуватися для облаштування покрівель з нахилом не нижче 12 градусів.

Характеристики матеріалу

Структуру матеріалу складає ряд шарів, кожен з яких виготовлений з якісної сировини і повинен виконувати певну функцію. Так, бітум, наприклад, вважається найдорожчою складовою покриття, але оскільки саме цей компонент при правильних параметрах забезпечує покрівлі тривалу службу, не можна недооцінювати його роль.

Бітумна черепиця Деці може стати оптимальним варіантом покрівельного покриття для елітних чи бюджетних будівель. Крім того, що в провадженні застосовується бітум досконалого складу, також виробник ретельно стежить за використанням кращої кам’яної крихти і скловолокна з необхідними технічними параметрами. Кам’яна натуральна посипання не відпадає з часом, навіть вод впливом механічних впливів. Стійка до руйнування основа у вигляді скловолокна, просоченого сбс-модифікованим бітумом, відмінно показує себе і при перепадах температур і не схильна до розривів.

Купити бітумну черепицю Docke в Києві

«Сітібуд» знає все про м’яку покрівлю, тому з повною відповідальністю рекомендує вам купити бітумну черепицю Docke і облаштувати з її допомогою покрівлю своєї мрії:

  • естетичну,
  • довговічну,
  • міцну,
  • практичну,
  • надійну.

Ціна на м’яку покрівлю Docke обов’язково вас порадує, до того ж раціональне використання матеріалу навіть на найскладніших покрівельних конструкціях робить вашу покупку доцільною – вам не доведеться переживати про те, як зменшити кількість відходів і раціоналізувати свої будівельні витрати.

Протягом п’ятдесяти років можна спокійно експлуатувати продукцію компанії Деці і не замислюватися про те, як скоро вона втратить свій зовнішній вигляд або втратить свою функціональність. Продукція з німецькою якістю – це поєднання основних якостей міцного покрівельного матеріалу і доступності, що і хочуть отримати більшість покупців.