Бітумна черепиця Docke Генуя

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина3,1+/-0,2 мм
Ширина робоча318 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Вага в упаковці3,0 м.кв. в упаковці
Кількість в упаковці26,4 кг/упаковка
Площа загальна22 шт.
ВідтінкиАмаретто, Паприка,Трюфель, Торроне, Каннолі
Ефектконтрастний 3-D перелив

Площа * м2

-+
Купити

Бітумна черепиця Docke «Генуя» являє собою унікальне покрівельне покриття, володіє масою переваг перед аналогічною продукцією. З допомогою цих виробів можна сформувати надійний захист будівлі від дощу, снігу та інших проявів негоди. Компанія «Сітібуд» пропонує дану продукцію на привабливих умовах. У нас ви зможете купити бітумну черепицю за доступною ціною.

Основні параметри

Продукцію виготовляє підприємство «Деці Экстружн». Цей виробник добре відомий українським споживачам. Він випускає продукцію високої якості. Компанія працює на ринку більше 15 років. За час свого існування вона зуміла освоїти нові технології і почати виготовлення покрівельних матеріалів, які нічим не поступаються західним аналогам.

Гнучка черепиця Docke “Генуя «є однією з різновидів бітумної покрівлі, що випускається»деці Екстружн”. Вона входить в серію GOLD. Особливість виробів з цієї категорії полягає в тому, що їх дизайн копіює стилістику традиційних дахів відомих європейських міст. В даному випадку мова йде про Генуї. Покрівельне покриття передає дух стародавнього італійського міста. Прямокутні пелюстки різних розмірів формують гарний візерунок. Продукція виробляється в 5 відтінках з ефектом 3D-тіні: паприка, торроне, каннолі з амаретто, трюфель.

Покрівля виготовляється у форматі окремих пластин. Їх робоча ширина становить 318 мм, довжина – 1 метр. Показник товщини дорівнює 3,1 мм. Конструкція складається з:

 1. Основи, зробленої з склополотна. Його щільність становить від 100 до 120 г/м2.
 2. Просочення. В цій якості використовується SBS-модифікований бітум.
 3. Посипання у вигляді колерованого сланцевого грануляту.

Покрівельний матеріал зроблений якісно і добротно. Важливим компонентом виробу вважається SBS-модифікований бітум. Ця речовина прекрасно захищає дах від механічних пошкоджень. Модифікатор надає матеріалу здатність відновлюватися після незначних фізичних впливів. До особливості продукції відноситься подвійна клейова система, що формує ефективний захист від вітрових навантажень.

Docke “Генуя” – черепиця, що володіє перевагами перед іншими покрівельними матеріалами. Її плюси:

 • стійкість до грибку і цвілі;
 • ефективна шумоізоляція;
 • стійкість до впливу вологи;
 • простий і зручний монтаж;
 • естетичність і вдала різноманітність забарвлень;
 • допустимість укладання на дахах незвичайних форм;
 • низька вартість.

М’яка покрівля Docke «Генуя» володіє потужними теплоізоляційними властивостями. Продукція має високі діелектричні властивості. Якщо використовувати цю покрівлю, немає необхідності споруджувати громовідвід. Матеріал захищений від згубного впливу ультрафіолету. Він не вигоряє, довго зберігає свій первісний колір. Конструкція пелюсток така, що вона сприяє сповзанню снігу вниз.

Покрівля повторює контури, якими володіє дах. Вона згладжує всі наявні недоліки, нерівності. Плити мало важать, тому їх зручно транспортувати до місця установки. Для монтажу покрівлі немає потреби використовувати складну техніку. Укладання виконується самими звичайними інструментами. Нижня частина плит містить щільний самоклеючий шар. На ньому розташована поліетиленова плівка. Її знімають перед укладанням матеріалу.

Процес виробництва м’якої черепиці здійснюється на сучасному обладнанні. Виготовлення продукції виконується з кращої сировини. На кожному виробничому етапі здійснюється суворий контроль якості виробів. Споживач завжди отримує покрівлю, повністю відповідає заявленим технічним вимогам.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера