Бітумна черепиця Docke Женева

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина3,1+/-0,2 мм
Ширина робоча333 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Вага в упаковці34 кг/упаковка
Кількість в упаковці22 шт.
Площа загальна3,1 м.кв. в упаковці
ВідтінкиКава, Арахіс, Ізюм, Чілі, Фладен

Бітумна черепиця Docke «Женева» — якісний покрівельний матеріал, що володіє масою позитивних властивостей. За своїми експлуатаційними характеристиками він істотно випереджає аналогічну продукцію. Ця черепиця захистить ваше житло від дощу, снігу, граду та інших проявів негоди. Придбати її можна в компанії «Сітібуд». Продаж цієї продукції-ключовий напрямок нашої діяльності. У нас ви зможете купити покрівельне покриття за привабливою ціною.

Параметри продукції

Гнучка черепиця Docke “Женева” виробляється корпорацією “Деці Екстружн”. Виробник давно і успішно працює на ринку покрівельних матеріалів. Вироби бренду виробляються на декількох заводах. Продукція “деці Екстружн” добре зарекомендувала себе серед українських споживачів. Вона є однією з кращих у своєму сегменті ринку.

Docke «Женева» — черепиця, що відноситься до колекції GOLD. Остання включає моделі, що копіюють стилістику традиційної покрівлі європейських міст. Черепиця «Женева» поєднує в собі елегантність швейцарської столиці і відмінні експлуатаційні характеристики. Гонти мають прямокутну згладжену форму, що нагадує цегляну кладку. З її допомогою ви зможете облаштувати дах будинку в таких відтінках з 3D-переливом: «арахіс», «родзинки», «кава», «фладен» і «чилі».

Матеріал виготовляється з окремих пластин. Показник їх робочої ширини становить 333 мм. Довжина пластин дорівнює одному метру. Їх товщина-3,1 мм. вироби мають наступну конструкцію:

 • колерованный сланцевий гранулят виступає в ролі посипання;
 • просочення виконана за допомогою SBS-модифікованого бітуму;
 • в якості основи виступає стеклохолст, щільність якого становить 100-120 г/м2.

Матеріал досить щільний. Важливим компонентом в конструкції виробів виступає SBS-модифікований бітум. Він створює ефективний захист від механічних впливів. Даний модифікатор надає покрівлі можливість самовідновлення. Дрібні подряпини і ямки з часом вирівнюються до початкового стану. Завдяки наявності подвійної клейової системи така покрівля витримує сильні пориви вітру.

М’яка покрівля Docke «Женева» володіє прекрасними експлуатаційними характеристиками. До її переваг зараховують:

 • простоту монтажу;
 • захист від шуму;
 • стійкість до грибкових заражень;
 • вологостійкість;
 • можливість використовувати черепицю для укладання на дахах складної конфігурації;
 • красиву форму Гонтів і естетичне забарвлення;
 • низька вартість.

Даний різновид покрівельного матеріалу відрізняється хорошими теплоізоляційними властивостями. Вироби володіють і діелектричними якостями. Застосовуючи цю черепицю, вам не доведеться додатково облаштовувати громовідвід. Продукція не схильна до вигорання на сонці. Вона зберігає свій первісний колір протягом тривалого періоду. Вироби також сприяють сповзанню снігових мас.

М’яка покрівля Docke «Женева» повністю повторює контури даху. Вона згладжує наявні деформації і нерівності. Продукція має невелику вагу, тому її легко транспортувати і монтувати. Щоб здійснити монтаж виробів, немає потреби використовувати складне обладнання. Всі роботи виконуються за допомогою звичайного інструменту. На задній стороні покрівлі розташований самоклеючий шар, який закритий поліетиленовою плівкою. Перед здійсненням монтажу її знімають, а потім закріплюють матеріал на підготовленій підставі.

Виготовлення м’якої покрівлі здійснюється із застосуванням сучасних технологій. Для виробництва виробів застосовується краща сировина. Завдяки строгому контролю на кожному етапі виготовлення продукції, браковані матеріали вилучаються. Споживачі завжди отримують продукт, який відповідає заявленим технічним характеристикам.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера