Бітумна черепиця Docke Сота

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 ± 3 мм
Товщина2,9+/-0,2 мм
Ширина робоча318 ± 3мм
Тип бітумаокислений
Вага в упаковці25,1 кг/упаковка
Кількість в упаковці22 шт.
Площа загальна3,0 м.кв. в упаковці
ВідтінкиКоричневий, Червоний, Зелений, Сірий

Бітумна черепиця Docke «Сота» — унікальний продукт, який за своїми властивостями обходить інші покрівельні матеріали. З його допомогою ви зможете створити надійний захист будинку від дощу, снігу та інших проявів негоди. Придбати інноваційний матеріал можна в компанії «Сітібуд». Ми спеціалізуємося на продажу цього покрівельного покриття. У нас ви зможете купити черепицю Docke за вигідною ціною.

Основні параметри

Гнучка черепиця Docke “Сота” виготовляється відомим виробником покрівельних матеріалів — компаніє “Деці Екстружн”. Продукція бренду користується великим попитом серед споживачів України та інших країн Східної Європи. “Деці Екстружн” працює на ринку вже більше 14 років. Виготовлення продукції здійснюється на двох заводах.

Docke “Сота ” — черепиця з серії SIMPLE. Вироби з цієї категорії виробляються з окисленого бітуму, що витримує температурні перепади, властиві українському клімату. Гонти черепиці зроблені у вигляді шестикутників. Завдяки затемнень у верхній частині покрівля виглядає більш об’ємною. Продукція доступна в декількох кольорах: зелений, сірий, коричневий і червоний.

Даний різновид виробів випускається у вигляді окремих плит. Вони володіють робочою шириною, рівною 318 мм. Товщина плиток становить 2,9 мм. Довжина виробу дорівнює 1 метру. Конструкція плит складається з наступних компонентів:

 1. Основа. Формується зі скловолокна.
 2. Просочення. Використовується окислений бітум.
 3. Посипання. Застосовується колерований сланцевий гранулят.

Особливість продукції полягає в наявності подвійної клейової системи. Завдяки їй плити витримують сильні вітрові навантаження. Матеріал має масу переваг перед аналогічними виробами. Він характеризується:

 • стійкістю до грибка;
 • відмінним захистом від шуму;
 • стійкістю до впливу вологи;
 • простим монтажем;
 • естетичним дизайном;
 • можливістю використовувати черепицю для облаштування дахів незвичайної конфігурації;
 • доступною ціною.

М’яка покрівля Docke “Сота” має і інші плюси. Вона володіє теплоізоляційними властивостями і якостями діелектрика. Використовувати дану продукцію вигідно, оскільки вам не доведеться додатково обладнати громовідвід. Матеріал стійкий до впливу ультрафіолету, тому він не вигорає на сонці. Черепиця зберігає свій початковий колір тривалий час. Конфігурація Гонтів не дає накопичуватися сніговим масам на покрівлі.

Після укладання черепиця повністю повторює контури даху. Матеріал згладжує наявні дефекти і нерівності. Вироби характеризуються малою вагою. Їх легко перевозити і доставляти до місця укладання. Монтаж продукції виконується за допомогою самих звичайних інструментів. Для здійснення укладання немає необхідності використовувати складне обладнання або дорогі механізми. Нижній самоклеючий шар плиток щільний. Він захищений спеціальною поліетиленовою плівкою, яка знімається перед монтажем.

Продукція виготовляється на основі сучасних технологій. Її виробництво здійснюється на новому обладнанні. На кожному етапі виготовлення виконується суворий контроль якості. Вироби, що володіють якими-небудь дефектами, вилучаються. Споживачі завжди отримують продукцію, яка відповідає міжнародним стандартам.

Компанія «Сітібуд» реалізує м’яку покрівлю від виробника. Її вартість позбавлена надлишкових складових. У нас ви зможете купити цей покрівельний матеріал дешевше, ніж у звичайних перекупників.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера