Бітумна черепиця Docke Гранада

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина3,1+/-0,2 мм
Ширина робоча318 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Вага в упаковці26,5 кг/упаковка
Кількість в упаковці22 шт.
Площа загальна3,0 м.кв. в упаковці
ВідтінкиКакао, Інжир, Кунжут, Аніс, Кава
Ефект3-D перелив

Бітумна черепиця Docke «Гранада» — матеріал, призначений для укладання покрівлі. За своїми характеристиками він обходить багато аналоги. Створює надійний захист вашого будинку від дощу, снігу та інших проявів негоди. Крім того, він володіє високими естетичними властивостями. Компанія «Сітібуд» спеціалізується на продажу цього інноваційного покрівельного покриття. У нас ви зможете купити його за вигідною ціною.

Параметри продукції

Гнучка черепиця Docke “Гранада” виготовляється компанією “деці Екстружн”. Цей виробник працює на ринку вже більше 14 років. За час свого існування він добре зарекомендував себе серед українських споживачів.

Розглянута продукція відноситься до серії GOLD. Даний різновид виробів характеризується формами і фактурами, які копіюють традиційний дизайн дахів знаменитих європейських міст. Docke “Гранада” – черепиця, що володіє прямокутним пелюстками, що створюють оригінальний візерунок. Вироби виробляються в п’яти відтінках з ефектом 3D-тіні: аніс, какао, інжир, кава і кунжут.

Продукція Docke випускається у вигляді окремих пластин. Їх товщина становить 3,1 мм. Довжина виробів-1 метр. Робоча ширина дорівнює 318 мм Конструкція покрівельного матеріалу складається з:

 1. Основа. Виготовляється з склополотна. Щільність становить 100-120 г/м2.
 2. Просочення. Для її виробництва використовується SBS-модифікований бітум.
 3. Посипання. Виготовляється з колерованного сланцевого грануляту.

Продукція має масу переваг. Ключову роль в матеріалі грає SBS-модифікований бітум. Він якісно оберігає дах від вологи та інших деструктивних впливів. Модифікатор надає виробам здатність до самовідновлення в разі виникнення будь-яких невеликих фізичних дефектів. До переваг відноситься і подвійна клейова система. Завдяки їй матеріал прекрасно захищений від зривів при сильних поривах вітру.

М’яка покрівля Docke «Гранада» має масу переваг перед аналогічною продукцією. Вона відрізняється наступними властивостями:

 • стійкість до грибкових заражень, цвілі і моху.
 • ефективний шумозахист;
 • стійкість до вологи;
 • гарний вигляд і різноманітність колірної гами;
 • можливість використання на дахах складної конфігурації;
 • простий і зручний монтаж.

Продукція має відмінні теплоізоляційні якості. Вироби характеризуються діелектричними властивостями. Якщо використовувати дану черепицю, не виникне необхідності додатково облаштовувати громовідвід. Матеріал стійкий до вигорання на сонці. Він зберігає свій початковий колір протягом тривалого терміну експлуатації. Структура черепиці сприяє природному сповзанню снігових мас.

Покрівля повністю повторює контури даху. Вона сприяє згладжуванню всіх нерівностей і деформацій. Черепиця володіє малою масою. Це істотно спрощує її транспортування і укладання. Для монтажу виробів використовують звичайнісінький інструментарій. Щоб здійснити укладання даної покрівлі, немає потреби застосовувати складні механізми і дороге обладнання. Нижній шар черепиці самоклеючий. Він досить щільний, захищений спеціальною плівкою, яку знімають безпосередньо перед укладанням.

Виготовлення продукції виконується із застосуванням нових технологій. Виробництво здійснюється з сировини найвищої якості. Продукція з будь-якими дефектами вилучається з продажу. Завдяки цьому споживачі завжди отримують якісну бітумну черепицю, яка повністю відповідає міжнародним стандартам.

Компанія «Сітібуд» працює безпосередньо з виробником. У вартості товарів немає надлишкових складових. У нас ви зможете придбати продукцію на привабливих умовах. Доставка замовлень виконується по всій території України.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера