Бітумна черепиця Docke Цюрих

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Товщина3,1+/-0,2 мм
Ширина робоча333 мм
Тип бітумаSBS-модифікований
Вага в упаковці34 кг/упаковка
Кількість в упаковці22 шт.
Площа загальна3,1 м.кв. в упаковці
ВідтінкиКава, Арахис, Ізюм, Чілі, Фладен
Ефект3-D перелив

Docke «Цюріх» — черепиця, що відрізняється безліччю позитивних якостей. За своїми характеристиками вона перевершує аналогічні матеріали. Ця черепиця буде ефективним захистом вашого будинку від атмосферних опадів та інших проявів негоди. Придбати покрівельне покриття Docke ви зможете в компанії “СІТІБУД“. Ключовий напрямок нашої діяльності — продаж покрівельних матеріалів. Ми пропонуємо їх за доступними цінами.

Характеристика

Бітумна черепиця Docke “Цюріх” виготовляється фірмою “Деці Екстружн”. Виробник добре відомий українським споживачам. Його продукція вперше з’явилася на ринку ще в 2004 році. За час своєї роботи виробник довів, що випускаються ним Покрівельні матеріали мають високу якість і надійність.

Гнучка черепиця Docke «Цюріх» входить в лінійку GOLD. За своїм дизайном вона копіює стилістику дахів знаменитого швейцарського міста. Покриття виконано у вигляді пелюсток Гонти з закругленими кутами. Вони чимось нагадують віконця шоколадної плитки. Черепиця виготовляється в п’яти відтінках з 3D-переливом: родзинки, фладен, кава, арахіс і Чилі.

Покриття проводиться з окремих пластин. Вони мають товщиною в 3,1 мм Робоча ширина виробів становить 333 мм. Довжина конструкцій — 1 000 мм. Черепиця зроблена з трьох складових:

 • присипка. Використовується колерований сланцевий гранулят;
 • просочення (SBS-модифікований бітум);
 • стеклохолст щільністю 100-120 г/м2. Є основою виробу.

Продукція виготовляється з досить щільного матеріалу. Однією з найважливіших її складових є SBS-модифікований бітум. Цей компонент формує надійний захист від фізичних впливів. Наявність даного інгредієнта надає черепиці самовідновлюючий ефект. Дрібні дефекти, заподіяні за допомогою фізичного впливу, з часом вирівнюються. Наявність подвійної клейової системи робить покрівлю максимально стійкою до сильних вітрових навантажень.

М’яка покрівля Docke «Цюріх» має відмінні характеристики. До її основних переваг можна віднести:

 • стійкість до грибків і цвілі;
 • водовідштовхувальний ефект;
 • потужний шумозахист;
 • швидкий і простий монтаж;
 • можливість застосування для оснащення дахів складної конструкції;
 • естетичний дизайн;
 • невисоку вартість.

Цей різновид черепиці характеризується високою теплоізоляцією. Вона надійно зберігає температуру всередині будівлі в зимовий час. Вироби також відрізняються діелектричними властивостями. Використовуючи це покриття, немає необхідності в спорудженні окремого громовідводу. Матеріал не вигорає під впливом ультрафіолету. Він тривалий час зберігає свій первозданний вигляд. Конфігурація покрівлі сприяє природному сповзанню снігових мас.

Покриття в точності повторює контур даху. Воно візуально згладжує існуючі деформації та інші дефекти. Вироби відрізняються невеликою масою. Їх легко монтувати і перевозити. Для монтажу використовуються самі звичайні інструменти. Щоб укласти м’яку покрівлю на дах, немає необхідності застосовувати складні механізми або дороге устаткування. З заднього боку плитки знаходиться самоклеючий шар, захищений плівкою з поліетилену. Її знімають перед початком монтажу.

Виробництво м’якої покрівлі виконується з використанням інноваційних технологій. В ході виготовлення продукцію ретельно перевіряють на предмет відповідності заявленим технічним параметрам. Споживачі можуть бути впевнені, що їм пропонується м’яка покрівля високої якості.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера