Бітумна черепиця IKO

Бітумна черепиця IKO від світового лідера з виробництва покрівельних матеріалів IKO Industries проводиться вже понад 60 років. За такий тривалий період матеріал встиг не тільки завоювати довіру домовласників і будівельників, а й значно вдосконалитися з технічної точки зору.

На сьогодні бітумна черепиця IKO є одним з головних конкурентів для таких покрівельних матеріалів, як металочерепиця та металопрофіль. Дане покриття виготовляється у формі невеликих плоских листів, які мають певну геометричну форму – від овалу до прямокутника. Широке застосування продукції даного виробника найчастіше поширюється на облаштування покрівель таких будівель – приватні будинки, дачі, котеджі, офісні центри, громадські будівлі.

Чому м’яка покрівля IKO користується попитом на ринку

Продукція компанії крім своїх чудових технічних даних, має найкращі естетичні параметри – вона вписується в будь-які умови, дизайнерські задумки і відмінно доповнює загальну картину будівлі.

Продукція компанії Айко з’явилася в Україні зовсім недавно. Цей м’який матеріал для покрівельного будівництва складається з таких основних верств:

  • основа,
  • бітум,
  • крихта.

Під основою мається на увазі використання стекловолоконного полотна, завдання якого спростити процес кріплення маси бітуму. Завдяки використання такого матеріалу вдається убезпечити покриття від впливу будь-яких видів ерозії під впливом вологи, а також попередити його передчасне старіння.

Бітум, який застосовується в процесі виготовлення матеріалу, може бути окисленим або модифікованим. В останньому варіанті дахове покриття буде мати більш високі показники механічної міцності і еластичності.

Посипання, яка застосовується в якості декоративно-захисного шару, складається з дрібних кам’яних гранул. Така базальтова крихта є гарантією надійності і довговічності придбаного покрівельного матеріалу.

Купити бітумну черепицю IKO в Києві

Відмінна ціна від компанії «Сітібуд», щоб купити бітумну черепицю IKO в Києві недорого. Це досить вигідний варіант покупки, адже покриття відрізняється довготривалої цветостойкостью завдяки використанню методу фарбування матеріалу керамічним випалюванням. Телефонуйте і замовляйте перевірений покрівельний матеріал за доступними цінами.