Бітумна черепиця IKO Monarch купити в Києві. Ціни на гнучку черепицю IKO Monarch | Citybud

Бітумна черепиця IKO Monarch

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча336 мм
Тип бітумаSBS модифікований
Вага12,4 кг/м.кв.
Кількість в упаковці18 штук
Площа загальна258 м.кв./упаковка
Тип основистеклохолст
Мінімальний ухилкам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця IKO Monarch – покриття, на яке діє 25-річна гарантія від виробника. Відноситься черепиця IKO Monarch до преміум класу гнучких покрівельних покриттів. У складі матеріалу є всі верстви, яке в сумі забезпечують її якісну службу та мінімум витрат на обслуговування. Дизайн виконаний в строгому, класичному стилі – гонт мають форму прямокутників, найбільше нагадують цеглини. Простий, але вишуканий дизайн підійде для будь-якої покрівельної конфігурації, незалежно від рівня складності архітектури. Основні два гідності покриття – зовнішня естетичність і максимальний захист.

Бітумна черепиця IKO Monarch забезпечить даху виразний і чудовий зовнішній вигляд, а по функціональності не поступиться навіть самим високоякісним покрівельних покриттів. Зберігши тепло і затишок усередині будинку, ви зробите правильний вибір на користь покриття преміального сегмента від виробника IKO.

Купити бітумну черепицю IKO Monarch

У вас буде можливість купити черепицю IKO Monarch в одному з класичних відтінків, а монтувати таке покриття -легко, зручно і швидко. Це можна робити при різних температурах, навіть при низьких.

Залишити відгук