Бітумна черепиця IKO Victorian

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча336 мм
Тип бітумаSBS модифікований
Вага10,5 кг/м.кв.
Кількість в упаковці21 штук
Площа загальна3,0 м.кв./упаковка
Тип основистеклохолст
Мінімальний ухилкам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця IKO Victorian – традиційне покрівельне покриття всесвітньо відомого виробника гнучких покрівельних матеріалів і аксесуарів. Гарантія на покриття – 20 років. За формою гонт нагадують пелюстки квітки, луску або навіть бобровий хвіст. Кожен знайде свою асоціацію з зовнішнім виглядом матеріалу, але в будь-якому випадку на покрівлі таке геометричне рішення виглядає більш, ніж вдало. Сучасна архітектура сприймає використання матеріалу з колекції з такою формою, адже вона класична і підходить для задоволення аристократичних запитів.

Бітумна черепиця IKO Victorian також відмінно підійде для того, щоб відреставрувати історичні будівлі, зовнішній вигляд яких невідкладно вимагає поліпшення.

Купити бітумну черепицю IKO Victorian

У «Сітібуд» можна знайти найбільш вигідну ціну на продукцію даної колекції. Тільки у нас недорога бітумна черепиця IKO Victorian, якість якої перевершує все, навіть найвибагливіші очікування. Вдало впорається з будь-негодою, ефективно захистить ваш будинок протягом багатьох років, дозволить забезпечити красу і солідність дому. Безшумна, зносостійка і вітростійка бітумна черепиця IKO Victorian – ідеальний вибір домовласника.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера