Бітумна черепиця IKO ArmourGlass купити в Києві. Ціни на гнучку черепицю IKO ArmourGlass | Citybud

Бітумна черепиця IKO ArmourGlass

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча336 мм
Тип бітумаSBS модифікований
Вага10,9 кг/м.кв.
Кількість в упаковці21 штук
Площа загальна3,0 м.кв./упаковка
Тип основистеклохолст
Мінімальний ухилкам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця IKO ArmourGlass – високоякісне покрівельне покриття, елегантність якого може бути по достоїнству оцінена цінителями класики і аристократами. Широкий діапазон кольорів доповнює класичну оригінальність форми листів – від строгого чорного кольору до яскравого вогняного.

Бітумна черепиця IKO ArmourGlass придбала популярність за рахунок того, що в кожному відтінку змішано кілька інших. Так колір покрівлі стає насиченим, глибоким і гармонійним з природою. На продукцію колекції поширюється гарантія – платинова на 10 років, загальна на 20 років.

Купити бітумну черепицю IKO ArmourGlass

У конфігурації матеріалу основою виступає скляний полотно, просочений високоякісним бітумним складом. Наявність посипання і кольорових гранул і мінералів збільшує термін застосування матеріалу. Також слід відзначити той факт, що покрівля з черепиці IKO ArmourGlass виглядає вдало навіть у тому випадку, якщо сама будівля нічим особливим не виділяється. Гармонійне поєднання форми і відтінків, а також доповнення високою якістю служби, робить покриття привабливим для будь-якого домовласника. А особливо оцінять продукцію колекції ті, хто давно хотів облаштувати дах за допомогою інноваційного і стійкого до впливів матеріалу.

Залишити відгук