Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1038 мм
Ширина робоча349 мм
Тип бітумаSBS модифікований
Вага12,0 кг/м.кв.
Кількість в упаковці20 штук
Площа загальна3,1 м.кв./упаковка
Тип основистеклохолст
Мінімальний ухилкам’яні гранули (базальт)

Площа * м2

-+
Купити

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress – це продукт американської компанії. Виріб відрізняється зовнішнім виглядом і відноситься до дизайнерського продукту. У конструкції бітумної черепиці подвійна структура, що вигідно виділяє її на тлі подібних сучасних матеріалів. Ламіновані елементи з незвичайним малюнком надають візуальний обсяг даху з різними конфігураціями. Ми пропонуємо якісні покриття з тривалим терміном експлуатації від найвідоміших виробників будівельних матеріалів.

Конструктивні особливості

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress – це легкий і міцний матеріал, що складається з декількох шарів. Виріб випускається окремими гонтами, що відрізняються від звичайних варіантів своїми параметрами. Площа покриття даху цими елементами буде більше, ніж у інших різновидів м’якої покрівлі.

Черепиця володіє високим процентним співвідношенням корисних компонентів на 1 м2, які і визначають довговічність покриття:

 1. Бітум.

Властивості цього шару впливають на якість виробу і термін експлуатації. В даному покрівельному покритті використаний окислений бітум вищої очистки, який підвищує термін служби будматеріалу в кілька разів. Шар надає всьому виробу підвищену резистентність до сонячних променів, атмосферних проявів, механічних впливів. Мінімальна кількість бітуму регулюється європейськими стандартами, в покрівельному покритті американського виробника воно містить максимальний відсоток, оскільки має подвійну структуру.

 1. Стеклохолст.

Це основа практично будь-якого типу черепиці. Він є надійним захистом продукту від пошкоджень, розтягування, зміни розмірів. Черепиця складається з декількох шарів зміцненого скловолокна, з’єднаних між собою за спеціальною технологією. Кожен гонт виконаний з склополотна, покритого з двох сторін бітумом і з одного боку мінеральною посипкою, потім склеєний з іншим гонтом. Таким чином створюється ефект рельєфу і досягаються відмінні експлуатаційні характеристики.

 1. Гранулят (кам’яна посипка).

Це верхній шар виробу, який виконує захисну і декоративну функції. Він виготовлений з природних речовин і має різні відтінки. М’яка покрівля IKO Cambridge Xpress представлена в 7 унікальних колірних рішеннях. Бездоганна якість і технологія виробництва гарантують незмінність і стабільність кольору на весь період експлуатації, а це мінімум 30 років. В цілому число важливих компонентів досягає 80%, що перевищує вміст таких в інших видах м’якої покрівлі.

Відмінні якості

Структура матеріалу виключає можливість зрушування гонтів при сильних поривах вітру і захищає від шуму, що оцінюється під час злив або граду. М’яка покрівля IKO Cambridge Xpress володіє також наступними перевагами:

 • повна гідроізоляція;
 • великий розмір Гонтів;
 • монтаж при негативних температурах;
 • висока механічна міцність;
 • можливість використання при кутах нахилу покрівлі 12°;
 • експлуатація при температурах 70 до + 110 °С.

Для більш якісного щільного кріплення цвяхами у покриття передбачена велика зона, яка називається Cambridge Xpress lane. Це може бути актуально для укладання на даху з крутими схилами.

Бітумна черепиця IKO Cambridge Xpress, ціна прийнятна, відмінно підійде до будь-якого архітектурного стилю і обробним матеріалам будівлі. «Сітібуд» пропонує проектування і монтаж дахів з геометрією будь-якої складності. Нас відрізняють якість, професіоналізм, дотримання термінів поставки і робіт, а також вигідна вартість на будь-який продукт або послугу. Доставка товарів в будь-якому обсязі здійснюється оперативно силами нашої компанії.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
 • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
 • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
 • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
 • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера