Композитна черепиця Evertile

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Товщина металу0,45 мм
Покриттяалюмоцинк
Довжина1355 мм
Вага листів3,4 кг
Ширина410 мм

Композитна черепиця Evertile від чеського заводу Modern Rooffing Systems (Сучасні покрівельні системи) може стати ідеальним покриттям для будь-якої покрівлі завдяки тривалому терміну експлуатації. Працюючи близько 20 років, завод MRS постійно вдосконалює якість продукції, що випускається для покрівельного будівництва і використовує у виробничому процесі виняткової якості матеріали. Купити композитну черепицю Evertile разом з необхідними комплектуючими можна на сайті компанії «Сітібуд».

Кольорова гама

palitra-evertile

Переваги покрівлі Evertile

Естетичність. Евертайл характеризується чудовими зовнішніми параметрами завдяки неповторному ефекту нанесення кам’яної крихти на поверхню листів. Колір покрівлі з такого покриття може бути абсолютно різним і в кожному випадку дах виглядає шикарно і багато.

Практичність. Незалежно від того, в якому кліматичному поясі ви запланували використати подібне покрівельне покриття, воно з легкістю впорається з будь-якими діями, адже в основі матеріалу ми маємо найміцніший сталевий лист, який в свою чергу зміцнений шаром з кам’яного грануляту.

Економічність. Композитна черепиця Evertile має таку вагу і габаритні розміри, які максимально полегшують не тільки процес транспортування матеріалу, але і його укладання на поверхні покрівельної конструкції. А якщо врахувати на скільки тривалим може бути термін експлуатації покрівлі з черепиці Евертайл, то така покупка повністю виправдана з економічної точки зору.

Універсальність. Комплектуючі та аксесуари, які знадобляться вам в процесі будівництва даху, представлені у великому асортименті, тому покрівельну продукцію Евертайл можна використовувати для покрівлі будь-яких геометричних форм.

Купити композитну черепицю Evertile в Києві

Композитна черепиця Евертайл представлена не тільки різними варіаціями відтінків, але і різними профілями. Ті властивості, якими володіє матеріал, дозволяють покрівлі гідно справлятися з впливом вітру, сніговими навантаженнями, впливом сонячних випромінювань. Важливим плюсом такого матеріалу вважається відмінна цветоустойчивость, навіть під впливом палючого сонця.

Продуманою структурою матеріалу вдалося досягти найвищого класу пожежної безпеки. Спека, мороз, перепади температурних показників, серйозні механічні навантаження – всі ці фактори жодним чином не позначаються на збереження покрівельного матеріалу від заводу MRS. Заводом-виробником заявлений термін служби покриття Евертайл – 50 років, і саме довголіття покрівлі Евертайл можна вважати її самим вагомою перевагою.

Рекомендується монтувати покрівлю з використанням даного покриття при температурах від -10 до + 30 градусів за Цельсієм, що робить можливим проведення покрівельних робіт навіть в зимовий період. Матеріал демонструє відмінну еластичність навіть при мінусовій температурі завдяки тому, що посипання надійно закріплена спеціальним складом з акрилового лаку.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Залишити відгук