Різновиди металочерепиці

Різновиди металочерепиці

Для створення міцного, привабливого і довговічного покриття відмінно підходить металева черепиця. Цей матеріал поєднує стійкість до пошкоджень, погодних факторів з простотою в укладанні і надійністю. Існують різні види металочерепиці, які відрізняються формою, щільністю та іншими характеристиками.

види металочерепиці

Типи матеріалу

Якщо вас цікавить сучасна металочерепиця, види цієї продукції сильно відрізняються по дизайну і технічним особливостям. З огляду на форму нарізки, матеріал можна умовно розділити на:

 1. Листовий. Це найбільш затребувана продукція, яка випускається у вигляді полотен шириною близько 1,18–1,19 м і довжиною 0,5–8 м. Її фіксують за допомогою саморізів і різноманітних ущільнювачів для покриття великих площ покрівлі.
 2. Модульний. Його створюють у вигляді штампованих листів з шириною, аналогічної листового матеріалу, і довжиною 70-80 см. продукція зручна для покриття дахів складної форми.
 3. Штучний. Являє собою окремі черепиці складних форм і фіксується на даху спеціальним кріпленням. Вид використовується рідко через трудомісткого виготовлення.

Вибір металочерепиці залежить від типу покрівлі, ваших смаків і фінансових можливостей.

Листова і модульна продукція

Види металочерепиці цього типу діляться на:

 1. «Монтеррей», «Тайл», «Атланта», «Гранд». Вони користуються найбільшою популярністю завдяки гармонійній формі, мають крутий підйом з плавним спуском. Закруглені краї і класичний дизайн дозволяють використовувати ці матеріали для будь-яких дахів.
 2. “Валенсія”, “Адаманте”. Відмінні риси – велика плоска хвиля, незграбний край. Підходить для нетривіального дизайну дахів.
 3. «Тигла», «Афіна», «Опал». Ключова особливість – вузька невелика хвиля.
 4. «Модерн», «Максима». Для цієї продукції характерні плоскі грані і асиметрія, вузька пінальна хвиля, широка підошва.
 5. “Преміум”, “Олімп”, “Альпіна”. Відрізняються збільшеним типом хвилі і округлістю країв.

різновиди металочерепиці

Модульна продукція є відносно новою, тому покупцям пропонується досить обмежений вибір її різновидів. Найбільшою популярністю користуються види:

 1. «Венеція.» Вона відрізняється великим малюнком, плавністю ліній і симетричністю.
 2. Hyygge. Це покриття в один тайл, що має приховану систему кріплення.
 3. Ferrara. Ця металочерепиця має максимальну схожість з натуральним матеріалом.
 4. «Мурано». Для неї характерні плоский тип хвилі, дизайн у вигляді східців.
 5. Rialto. Покриття має плоску хвилю незграбної форми.

Всі різновиди металочерепиці відрізняються надійністю і зовнішньою естетичністю.

металочерепиці види покриттів

Покриття матеріалу

Металочерепиця відрізняється типами обробки поверхні. На неї наносять різні матеріали, що продовжують термін експлуатації і стійкість до зовнішніх пошкоджень. У

металочерепиці види покриттів розрізняються хімічним складом і товщиною нанесення. Всі типи матеріалу захищають за допомогою антикорозійного цинкового шару. Він дозволяє використовувати цю продукцію протягом десятків років і зберігати її бездоганний вигляд навіть в умовах підвищеної вологості.

Незалежно від видів профілів, металочерепицю покривають шаром полімеру. Його основні типи:

 • глянцевий поліестер. Він може мати будь-які відтінки, добре захищає поверхню від опадів, стійкий до впливу погодних факторів. Підходить для місцевості без різких температурних перепадів і розрахований на 15-20 років;
 • матовий поліестер. До його складу входить тефлон, який робить покриття більш щільним. Поверхня злегка шорстка, блиск відсутній. Матеріал служить протягом 20-30 років;
 • пурал, поліуретан. Це міцне покриття, стійке до ультрафіолету, фізичного і хімічного впливу. Воно здатне витримувати перепади температур від -60 до + 100 градусів і прослужить близько 30-50 років;
 • пластизол. Добре підходить для текстурних поверхонь, захищає від механічних пошкоджень, розрахований на 30-50 років;
 • PVDF. Складається з полівініліденфториду і акрилу, стійкий до хімічного і фізичного впливу. Цей вид розрахований на 40-50 років експлуатації;
 • Prisma. Це пластичне високоміцне покриття з оригінальним зовнішнім виглядом, яке прослужить близько півстоліття.

Всі види полімерів роблять металочерепицю довговічною і стійкою до впливу зовнішніх факторів.

Основні переваги продукції

Всі види металочерепиці характеризуються:

 • довговічність;
 • пожежобезпечність;
 • відсутністю потреби в посилених кроквах;
 • маленькою вагою;
 • різноманітністю фактур і відтінків;
 • можливістю експлуатації в будь-яких кліматичних регіонах;
 • простотою монтажу.

Металочерепиця – оптимальний матеріал для будь-якої покрівлі. Вибравши потрібну щільність, колір і фактуру, ви створите красиве і довговічне покриття для даху житлового та нежитлового будинку.

Схожі статті