Натуральна черепиця Tondach Венская

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина400 мм
Ширина робоча190 мм
Вага2,1 кг / 1 плитку
Кількість листів30,4 шт. в 1 м.кв.
Гарантія33 роки
Довжина покриття170 мм
Ширина покриття192 мм
Крок обрешітки145-170 мм
Мінімальний ухил покрівлі30°

Натуральна черепиця Tondach Віденська – класичний і строгий вигляд покрівлі за умови використання продукції корпорації Тондах марки Венская. Вона виконана в класичному дизайні плиток і має повністю плоску поверхню. Черепиця у вигляді стрічки з двома типами кутів – з чіткими гранями або закругленими. Не порушуючи абсолютно величність найдорожчих і вишуканих будівель, черепиця Віденська тільки доповнює їх витонченість. Покрівля зможе придбати цікавий і чіткий геометричний малюнок без будь-яких надмірностей.

Купити натуральну черепицю Tondach Венская

Кольорові обробки і нанесення різних типів покриттів дозволяє покриттю підлаштовуватися під будь-які вихідні дані експлуатації. Маючи габаритні розміри в 400 мм по довжині і в 190 мм по ширині, плитки легко і зручно укладаються на поверхню будь-якої покрівлі, навіть складної конфігурації.

При вигляді покрівлі з покриття даної марки, можна спочатку подумати, що використовувалося сланцевое дахове покриття. Однак витонченість натуральної покрівлі все одно буде чітко видна навіть для недосвідченого ока. Агнобірованная поверхню або без покриття – на ваш вибір черепиця може бути придбана в будь-якому з варіантів.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера