Натуральна черепиця Tondach Болеро

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина500 мм
Ширина робоча300 мм
Вага3,7 кг / 1 плитку
Кількість листів8,5 шт. в 1 м.кв.
Гарантія33 роки
Довжина покриття425 мм
Ширина покриття255 мм
Крок обрешітки370-425 мм
Мінімальний ухил покрівлі25°

Натуральна черепиця Tondach Болеро – прекрасна прикраса для покрівлі будь-якої будівлі з сучасною архітектурою. Особливість матеріалу – плавні лінії і приємний вигин хвилі невеликого розміру, який істотно виділяє черепицю на тлі інших колекцій. Сучасне будівництво будинків вимагає використання простих і одночасно презентабельних покрівельних покриттів. Одним з них є і керамічна черепиця Тондах Болеро.

Виключно завдяки застосуванню сучасного обладнання компанією виробником і ретельного пошуку якісної сировини вдалося досягти найвищих показників даного продукту.

Купити натуральну черепицю Tondach Болеро

Перш, ніж купити продукцію даної колекції, покупець повинен дізнатися, якими характеристиками відрізняється покриття. Що стосується розмірів і ваги плитки, то вона виконана в середньому форматі – це ширина 430 мм і висота 270 мм, а от вага матеріалу стандартний для керамічного покриття – 3,7 кг. Рекомендованим кроком обрешітки є відстань в 360 мм.

Для поліпшення зовнішніх даних використовується покриття агноб, а на ваш вибір буде представлено близько 5 відтінків. Всі вони наближені до натуральних і допомагають вдало відтінити особливість покрівлі.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера
Залишити відгук