Натуральна черепиця Creaton Titania

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Розмір загальний515 х 322 мм
Ширина робоча263 мм
Вага4,9 кг / 1 плитку
Кількість листів9,2 шт. в 1 м.кв.
Гарантія50 років
Довжина покриття425 мм
Мінімальний ухил покрівлі10-90°
Рекомендований кут нахилу покрівліот 22°

Натуральна черепиця Creaton Titania – продукція від відомого заводу з виробництва високоякісної керамічної покрівлі. Її основні відмінності – вишуканість, тривала експлуатація, великий формат і голландський тип поверхні. Продукція даної колекції має форму, яка є запатентованим рішенням компанії. Великий формат підтверджує габарити листа – це 322 мм ширини і 515 мм висоти. керамічна черепиця Creaton Titania – ідеальне співвідношення економічності і якості.

Що стосується раціонального використання покриття, то при розрахунках враховуйте необхідність використання 9 плиток на один метр квадратний. Великоформатні плитки легкі в обігу і сприяють швидкому монтажу.

Купити керамічну черепицю Creaton Titania

Внутрішня поверхня плиток має певний профіль, що робить покрівлю ще більш міцною і надійною. Рекомендація для монтажу – мінімальний кут нахилу покрівлі 10 градусів. Не бійтеся використовувати продукцію колекції Титания, адже такий покрівельний матеріал стане відмінним варіантом для вашої даху. По-перше, він буде надійно з’єднаний між собою за допомогою замків. По-друге, зовнішні дані такого даху перевершать будь-які очікування. По-третє, всі витрати окупляться найтривалішим строком експлуатації покриття.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера