Технічні характеристики:

Розміри285 х 456 мм
Площа покриття26,4 х 37,5 – 38,5 см
Мінімальний кут нахилу покрівлі10°
Рекомендований кут нахилу покрівлі30°
Вага4,4 кг
Кількість в 1 м.кв.10 шт.
Гарантія30 років
Покриттяангоб, глазур

Кольорова гама

Натуральна черепиця Jacobi D10 – покрівельний матеріал, який реалізований у великому форматі плиток. Структура плитки має два жолоби. Так з використання подібного матеріалу вдається не тільки раціоналізувати його витрати за рахунок вдалих розмірів, але і мати можливість заощадити на придбанні за рахунок мінімізації відходів. Вибираючи модель черепиці D10, домовласник може бути цілком упевнений в її надійності і якості. керамічна черепиця Якоби D10 доступна в декількох колірних варіантах, в тому числі і в натуральному без покриття.

Варіація покриття з матовим покриттям агноб виглядає по-своєму вдало і вишукано. Для цінителів глянцевому поверхні є можливість замовити покриття з благородним агнобом, який відрізняється гладенькою поверхнею.

Купити натуральну черепицю Jacobi D10

Розміри однієї плитки говорять про великому форматі, адже довжина становить 456 мм, ширина 287 мм. При вазі черепиці в 10 кг в одному метрі квадратному, з нею легко працювати і проводити укладку.

Рекомендація по куту нахилу становить мінімум 30 градусів. Виглядає покрівля з покриття даної колекції багато, виразно і гідно. Навіть самі елітні будови можна облаштовувати покрівлею з черепиці Якоби D10.

Оцените!