Бітумна черепиця Nordland

Каталог товарів

Бітумна черепиця Nordland – це покрівельне покриття чудової якості від усім відомої італійської компанії Tegola. Будучи одним зі світових лідерів в сфері виготовлення м’якої покрівлі, компанія щодня випускає близько 80 тисяч квадратних метрів черепиці. Характеристики продукції говорять про те, що таке покриття можна застосовувати при облаштуванні різних дахів, адже завод дає офіційну гарантію на 50 років.

Огляд колекцій, якими представлена бітумна черепиця Nordland

В асортименті виробника є 5 напрямків – кожна серія має свою родзинку і знаходить масу шанувальників серед домовласників і будівельників. Залежно від тих вимог і побажань, який ви висуваєте до матеріалу для покрівлі, вашу увагу може привернути черепиця в одній з таких колекцій:

Альпін – строгість в дизайні і оптимальні параметри зроблять будь-яку покрівлю прикладом для наслідування – вельми презентабельне і дуже довговічне покриття.

Антик – в самій назві закладено те, що бітумна черепиця Нордланд даної колекції відрізняється особливими геометричними рішеннями і серйозно виділяється на тлі інших матеріалів.

Нордік – покриття має форму пелюсток, що виглядає завжди вдало на покрівлях житлових і комерційних будівель.

Аляска – покриття, яке може забезпечити даху об’ємності, адже форма гонту – нестандартна, а відтінки – найрізноманітніші.

Класик – надійна і завжди актуальна черепиця в класичному виконанні гонту завжди буде користуватися попитом.

Купити бітумну черепицю Nordland

У Києві найбільша кількість пропозицій на ринку покрівельних матеріалів, в тому числі тут ви зможете купити бітумну черепицю Nordland. Купівля такого матеріалу – це завжди правильний вибір, адже ви отримуєте масу унікальних колірних і геометричних рішень, а якість покрівельного матеріалу в будь-якому випадку буде на найвищому рівні. Виробник не потребує додаткової реклами, адже багаторічний досвід використання м’якої покрівлі Нордланд говорить про одне – це гідне вашого увагу дахове покриття з найкращими технічними даними.

Переваги матеріалу

Для продукції під маркою Нордланд характерні такі плюси:

  • нескладний монтаж.
  • наявність широкого вибору.
  • економічність.
  • тривала експлуатація.

Завдяки застосуванню високоякісної сировини, продукція набуває високих якісних показників і експлуатується без будь-яких недоліків.