Бітумна черепиця Nordland Аляска

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча337 мм
Тип бітумабітумний компаунд SBS
Вага11,7 кг/м.кв.
Кількість в упаковці18 шт.
Площа загальна2,57 м.кв.
Тип основистеклохолст
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Nordland Аляска – покриття, контур малюнка якого виконаний з переходом з одних відтінків в інші, ніж досягається ефект об’ємної покрівлі. Малюнок має чіткі багатогранні контури, що робить покриття виразним і притягає увагу. Якщо Ви цінуєте оригінальні рішення в візуалізації ваших ідей, задумайтеся над тим, може варто купити гнучку черепицю Nordland Аляска для втілення в реальність всього задуманого. Працювати з таким матеріалом приємно – він не має недоліків в технічному та естетичному плані, а в монтажі поводиться так, що процес укладання займає всього пару днів вашого часу.

Особлива технологія виробництва полягає в тому, що базальтовий гранулят, що складається з трьох фракцій, проходить процес фарбування під впливом найвищих температур. Так гнучка черепиця Nordland Аляска набуває свій насичений, яскравий і стійкий відтінок. Він таким залишається протягом усього експлуатаційного терміну.

Купити гнучку черепицю Nordland Аляска

Щоб купити бітумну черепицю Nordland Аляска, спочатку визначитеся з її відтінком – їх чотири в наявності. Форма нарізки листів має схожість з нестандартного розміру квадратами.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері. Подача авто
  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 м - от 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера