Бітумна черепиця Nordland Нордік

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина1000 мм
Ширина робоча337 мм
Тип бітумаРМ Модифікований
Вага8,5 кг/м.кв.
Кількість в упаковці24 шт.
Площа загальна3,45 м.кв.
Тип основистеклохолст
Тип верхнього шарукам’яні гранули (базальт)

Бітумна черепиця Nirdland Нордік – гнучке дахове покриття зі стандартною формою реалізації нарізки – це шестигранник. Мозаїка, яка утворюється на поверхні покрівлі від гри сонячних променів і багатогранних відтінків з тінню, створює даху неповторний зовнішній вигляд. Навіть прості будівельні проекти можуть перетворитися в щось оригінальне і не буденне.

Колекція черепиці Нордік використовується тога, коли доречно підкреслити свій індивідуалізм, смак і оригінальну ідею. Відтінків в даній колекції досить, щоб вибрати один – найкращий. Основними достоїнствами покриття можна вважати його практичність, простоту і зручність. Це означає, що в ході монтажу і експлуатації ніяких особливих вимог до будівельників або домовласникові не буде. Матеріал зажадає мінімум вашого часу і зусиль для підтримки його відмінних зовнішніх даних.

Купити бітумну черепицю Nordland Нордік

У магазині «Сітібуд» найприємніша ціна на продукцію цієї колекції, тому вирішуйте і телефонуйте, щоб купити гнучку черепицю Nordland Нордік. Ми підберемо все аксесуари, при необхідності знайдемо для вас бригаду монтажників і зробимо будівництво покрівлі швидким і ефективним.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера