Натуральна черепиця Tondach Мулде

відгуків: 1
Технічні характеристики:
Довжина410 мм
Ширина робоча240 мм
Вага2,9 кг / 1 плитку
Вага в упаковці42,0 кг/м2
Кількість листів14,5 шт. в 1 м.кв.
Гарантія33 роки
Довжина покриття280-340 мм
Ширина покриття205 мм
Крок обрешітки335 мм
Мінімальний ухил покрівлі30°

Натуральна черепиця Tondach Мулде – одна з моделей керамічної черепиці всесвітньо відомого бренду. Профіль такого матеріалу досить низький, але має він дуже чіткі і виразні лінії. Використовувати покриття даної колекції можна в різних сферах – від житлових будинків до комерційних будівель. Це можуть бути як висотні будинки, так і одноповерхові. До того ж не має значення з якого матеріалу побудовані стіни, адже текстури плиток і можливість вибору відтінку робить матеріал максимально адаптованим до будь-яких умов використання.

Купити керамічну черепицю Tondach Мулде

Поставляється черепиця марки Мулде з різними типами покриттів або без нього – можете вибрати вишукане агнобірованное покриття або більш сучасне – глазур. Для найвимогливіших замовників є ще один варіант – глазур «Амадеус».

У будь-якому випадку кількість квітів, в якому представлена продукція, яка не залишить вас без вибору, і ви зможете знайти найбільш вдалий для себе рішення поєднує оптимальні естетичні та технічні дані, а також зможе порадувати своєю вартістю.

Вся обаятельность простой формы волны и эксклюзивность в оформлении текстуры помогут вам в реализации задуманных проектов.

Доставка по Києву і Україні, а також перевізники Нова пошта, Делівері.

Подача авто

  • Газель довжиною до 5 мот 350 грн;
  • Тата довжиною від 6 мот 650 грн;
  • Тариф на доставку по Україні від 7 грн/км (в обидві сторони)
  • Безкоштовна доставка в радіусі 80 км від Києва, деталі уточнювати у менеджера